Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jósló fájásokból lehetnek...

Jósló fájásokból lehetnek igazi fájások?

Figyelt kérdés
Ha a jóslók nem múlnak, nem gyengülnek, hanem erősödnek, és a legvégén rendszereződnek, és szülés a vége, akkor az elején azok jóslók voltak, vagy igazi fájások, csak gyengék?
2013. jan. 10. 10:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Akkor is ha ez az egész 2 napig tart?
2013. jan. 10. 10:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 40+3nál kezdődtek a jóslók, de csak a derekam fájt. 24 órán keresztül tartott, és mivel első baba, bementünk a kórházba biztos ami biztos alapon. Ott többszöri ctg után mondták h "csak" erős jóslók. Másnap beindult a szülés magától, 40+6ra megszültem. Szóval nekem jóslóval kezdődött.
2013. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon jó kérdések! Olyan hülyének érzem magam, hisz második terhességem és mintha semmit se tudnék. Első hamarabb jött, hamar megszültem, jóslóim se voltak. Most jóslózgatok. Múlt hét vasárnap délelőtt már fájt a derekam, jöttek az összehúzódások, de erősségre nem mondtam volna, hogy komoly, olyan kellemetlen, de kibírható. Délután rendszereződött 7 percesre, de utána rendszertelen lett. majd estére 10 percesek lettek, éjjelre meg minden elmúlt. Pedig szentül hittem, hogy itt az idő. Aztán másnap 11-ig semmi, akkor nst-n 3 darab 7 percesem volt, mérte a gép is rendesen. Doki megnézett, uh-t csináltak és közölték, hogy már itt az idő, de még nem az igazi fájások, nyugodtan menjek haza. Aztán néha enyhe jóslók. Ma is nst-n mért a gép is enyhe fájásokat, de ezek a max. Szóval amit én hittem, hogy elérkezett az idő, azok csak jóslók voltak. Nagyon nehéz megállapítani. Ha rendszeres 5 perceseim jönnek, majd akkor megyek kórházba. Addig meg várok. :)Pedig már úgy túlesnék rajta. :)

39+4

2013. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!