Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kellemetlen lenne. Székesfehér...

Kellemetlen lenne. Székesfehérváron adnak beöntést, vagy valamilyen kúpot szülés előtt?

Figyelt kérdés
Remélem, igen.. kellemetlen lenne, ha nem adnának.. :S
2013. jan. 18. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem adtak, nem történt semmi. Barátnőmnek adtak, mégis becsúszott a kaki. Nem kellemetlen, majdnem mindig megtörténik beöntéstől függetlenül.
2013. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kellemetlen. Én egyik szülésnél sem kaptam. Az elsőnél becsúszott, a másodiknál nem. Nem foglalkoztak vele, hozzá vannak szokva:)
2013. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre felénk mindenhol adnak ha van rá idő. Azt gondoltam hogy ez máshol is így van. Itt nem arról van szó hogy az anyukának kellemetlen-e hanem a higiéniáról
2013. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kúpot adnak igen. Nekem első babámnál nem kellett mert hánytam ment a hasam folyamatosan vajúdás elején szóval lényegében elintézte a természet ezt a dolgot...:-/

Második babám gyorsan jött, kaptam kúpot de ideje se volt hatni mert jöttek a tolófájások. Nem tudom mi a jobb mert ha adnak annak is kell egy idő hogy kitisztítson és még úgy is lehet "baleset" hát ez ezzel jár sajna senki sincs megütközve rajta szerencsére.-

2013. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem adtak de hiába.A férjem mesélte utólag hogy újszülött ellátó szettet kellett cserélni,ment a kapkodás,mert véletlenül....szóval érted.Ott nem tudod irányítani ezeket a dolgokat.
2013. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!