Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek sok erősebb jóslófájás...

Akiknek sok erősebb jóslófájása van, azoknak tényleg rövidebb a vajúdás?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam és kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Nekem az első kettőnél sok volt és 4 óra alatt szültem mindkettőt.Most a harmadikat várom és még több jóslóm van, reménykedem megint rövid idő alatt meglesz a baba!

2013. febr. 19. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül van összefüggés a kettő között. Nekem szinte alig volt jóslóm, 41+6-nál indították, mert nem akart magától jönni a picur és a magzatburok repesztéstől számítva 2,5 óra alatt megvolt a lányom. Drukkolok, hogy gyorsan érkezzen a baba. :) Könnyű szülést kívánok! :)
2013. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. febr. 19. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Szülès előtt 3 nappal olyan erős jòslòim voltak 1 napig, h bementünk a kórhàzba, biztos ami biztos alapon, első baba volt nem tudtam milyen az igazi fájás... Majd amikor beindult a szülés, első fàjàstòl szàmìtva 19 òra mùlva lett meg a fiam.
2013. febr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-szer szültem, de azt sem tudom mi az a joslófájás. 1. gyerekemmel nem voltak fájásaim, ezért oxitocin kellett, 1,5 órát vajúdtam, de az elég rossz volt.

A második gyerek indult magától, ott több órán keresztül voltak enyhe és rendszertelen fájásaim. De nem mondhatnám, hogy nagyon fájt, a doki csodálkozott is, hogy ettől kitágultam.

Szóval nincs összefüggés, szerintem.

2013. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért várok még tapasztalatokat!
2013. febr. 25. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég hamar kezdődtek a jóslók a 2. gyerekkel, a belső méhszáj 1 ujjra 18. héttől nyitva is volt. A lényeg hogy maga a szülés átmenet nélkül a legdurvább 1!!! percesekkel kezdődött,onnantól 4 óra múlva egyetlen nyomásra kint is volt a fiam.Pedig edát is kaptam, a dokim vakarta a fejét hogy ez majd jól lelassítja,de nem lassította le,éppen beesett az utolsó fájásra amire kibújt a baba :)
2013. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hú ez igen!:-)
2013. febr. 26. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!