Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudtátok e hogy az alábbi...

Tudtátok e hogy az alábbi kórházakban látogatási tilalom van? Remélem így már ki derül mit is szeretnék tudni. Esetleg ha van információtok arról hogy apás szülést érinti e?

Figyelt kérdés

influenza miatt látogatási tilalom a következő szülészeteken:

Bp. Szt Imre és ÁEK

Cegléd

Mohács

Pécs

Szigetvár

Békés megye minden szülészete

Székesfehérvár

Dunaújváros

Mór

Debrecen

Tatabánya

Balassagyarmat

Kaposvár

Marcali

Nyíregyháza


2013. febr. 21. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, a legtöbb helyen nincs ilyenkor apás szülés.
2013. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van fogadott dokid és szülésznőd és a párod nem beteg (láthatóan nem folyik orra, köhög ilyesmi) akkor beengedik apás szülésre. Legalábbis Nyíregyházán ismerősömnek ezt mondták, aki februárban szült. :) Kérdezd meg a te kórházadban, a te szülésznődtől. :)
2013. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Miskolcon a Semmelweis Kórházban is látogatási tilalom van a járvány miatt,senkit nem engednek látogatni,igaz,azt nem tudom,hogy pl aki a napokban szült vagy fog szülni,hogy apa mehet-e velük a szülőszobára,(engem még nem érint)de szerintem nem.Nagy a szigor,biztonsági őr van a bejáratnál és senkit nem engednek be,csak a kismamákat akik mennek Uh-ra,NST-re,ilyenekre.


Első babás 29+2 hkm

2013. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most voltam az ÁEK-ban (Honvéd, volt MÁV) szülésfelkészítőn/szülőszoba látogatáson, ahol elmondták, hogy az apás szülésekre nem vonatkozik a látogatási tilalom még influenza járvány esetén se!

A portás be fogja engedni a párt, ha látja a nagy pocakot, a vajúdó kismamát és a kísérő apukát. Maximum kap a szülőszobán egy maszkot, műtős köpenyt.

A vezető helyettes elmondása szerint, náluk ez már évek óta így van a kórház vezetőségének belső döntése alapján, reméli, most se vonják vissza.

2013. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!