Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vidéki vagyok és a Debreceni...

Vidéki vagyok és a Debreceni Klinikán szeretnék szülni, de nincsen fogadott orvosom. Szülhetek e úgy hogy nincs orvos fogadva?

Figyelt kérdés
Az elsőt ott szültem 5 évvel ezelőtt akkor volt orvosom,meg oda járok rendszeresen vizsgálatokra.A Kenézybe már 10 éve hogy nem voltam.
2013. febr. 22. 09:03
 1/3 Huncutka001 ***** válasza:
Én 5 hete szültem a klinikán, bár nekem volt fogadott orvosom, de este 10-kor kerültem a szülőszobára, a dokimnak meg csak másnap reggel 7-re kellett jönnie (miattam hamarabb bejött), így én is majdnem ügyeletesnél szültem, de nagyon kedves volt ő is.
2013. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már bocs de ez elég buta kérdés..

Az orvos azért kapja a fizetését hogy végezze a dolgát, naná hogy szülhetsz fogadott doki nélkül..

2013. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De eddig én úgy tudtam hogy csak a Debreceniek szülhetnek ott.Vidékiek csak azzal a feltétellel ha van fogadott orvosa.
2013. febr. 23. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!