Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » + császármetszés után vállahat...

+ császármetszés után vállaható a negyedik? Az első háromnál nem volt semmi probléma. Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 10:52
 1/4 A kérdező kommentje:
3 lett volna a kérdés eleje...
2013. febr. 23. 10:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár napja tettem ki én is ezt a kérdést, de senki nem válaszolt rá. 3 császárod volt?
2013. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
saját tapasztalatom nincs de egy ismerősőm bevállalta a negyediket, előző három császár szétnyílt és kb.30 héten szült. persze ez csak egy eset olyat is hallottam hogy szépen kihordták, ez függ a szervezetedtől is szerintem
2013. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt az orvos tudja megmondani, megnézi milyen a heged, attól is függ mennyi idő telt el stb. Az sem árt ha mondjuk mindegyiket ugyanaz a doki végezte de legalábbis az utolsót mindenképp, mert akkor ő látta hogy állnak a dolgok odabent. Egyik barátnőmnek, csak 2 császárja volt mégis már a 3.at sem javasolják neki mert annyira hegesedett az első után odabent hogy a második babánál is már viszonylag hosszadalmasan sikerült csak szépen összevarrni a dolgokat.

Másik barátnőmnek 3 császárja volt 6 év alatt és semmi baja a hege is szép és nincs elvékonyodva semmi ilyesmi, az orvosa azt mondta hogy olyan a hege mintha csak 1-2 császárja lett volna. Ezt sajnos csak a doki látja.

2013. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!