Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szivároghat úgy a magzatvíz,...

Szivároghat úgy a magzatvíz, ha a méhszáj még zárt?

Figyelt kérdés

Másfél hete voltam dokinál, akkor még teljesen zárt voltam. Ma megyek délre, elméletileg már ki is nyílhatott egy picit. Mindig pisilés után veszem észre, mintha szivárogna. Nem hiszem hogy vizelet lenne, mert semmi szaga nincsen. Kaphat így valamilyen fertőzést a baba?

38+3 hetes kismama


2009. szept. 10. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Azóta kinyílhatott,de ha zárt,szivárogni akkor is tud,mert nem zárt az annyira h pár csepp se folydogálhasson ki.
2009. szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezáltal kaphat valami fertőzést? Eléggé parázom, nehogy valami fertőzést kapjon. Ez miatt már olyan hülyeségeket is álmodtam ma, hogy el sem merem senkinek mondani!!! Az biztos, hogy hülyének néznének!!
2009. szept. 10. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, kaphat, ezért mondják, hogy ha szivárog a magzatvíz, irány a kórház! ilyenkor várnak valamennyit, aztán megindítják a szülést, ha magától nem indul el a pici, mert már nem védi semmi a külvilággal szemben. Ha elhúzódik a szülés, antibiotikumot is adhatnak a fertőzés veszélye miatt! Szerintem délre már viheted a csomagodat is. Könnyű szülést kívánok!
2009. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor is szivároghat, ha zárt, nekem elfolyt a magzatvizem, és zárt méhszájjal mentem be szülni.Ha szivárog a víz, akkor is ugyanúgy be kell menni, mintha elfolyt volna, mert fertőzésveszélyes! Ha tényleg az, akkor menj be mindenképp!!
2009. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!