Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a most indult szülésfel...

Milyen a most indult szülésfelkészítő a SOTE II-ön? Menet közben is be lehet kapcsolódni? Kell rá jelentkezni, feliratkozni?

Figyelt kérdés
Itt olvastam róla, azért kérdezem.
2009. szept. 10. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Minden kedden van 14:30-16:00-ig. Bármikor lehet rá jönni, nem kötelező mindegyiken részt venni. A héten kaptunk egy tematikát, hogy mikor milyen előadások lesznek, ha jössz, szerintem te is kérhetsz még. Összesen 12 hét, ebből ehét kedd volt az első, és 3-szor van szülőszobalátogatás, attól függően, hogy kinek mikorra fér még bele. De úgy láttam, mindenről szó lesz, érdemes jönni ha van időd. Külön nem kell jelezni, de ha jösz, akkor a betegfelvételen (mint mikor máshova jelentkezel) be kell rá jelentkezni.

Előtte 13-14-ig a könyvtárban kismamatorna is lesz jövőhéttől.

2009. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. kb hány fős egy csoport?
2009. szept. 10. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
A szülésfelkészítő egy nagy előadóteremben van a 2.-on, így oda nagyon sokan beférünk apukástól is :o) A szülőszobalátogatás úgy zajlik, hogy max 15 pár mehet egyszerre, addig a többiek légző és relaxációs gyakorlatokat "tanulnak". A kismamatornát nem tudom hány fős, mert az csak jövőhéten indul.
2009. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
REmélem jövő héten már én is eljutok!
2009. szept. 10. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!