Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányán kit ajánlanátok...

Tatabányán kit ajánlanátok szülészorvosnak, és szülésznőnek?

Figyelt kérdés

Tarifáknak is örülnék.... illetve tapasztalatnak.

Van itt valaki aki kapott fájdalomcsillapítást?????

Úgy hallom nemigen adnak...



2013. márc. 8. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Dr.Pazár Dánielnél szültem, a szülésznő Hlogyikné Németh Orsi volt. Mindkettőjükkel meg voltam elégedve, segítettek mindenben. Pazár 70.000 Ft-ot "kért", vagyis mondta, igy annyit szokott kapni. Szülésznőnek a felét szokták adni.

Én nem kaptam fájdalomcsillapítót, de nem is kértem. Amúgy epidurálra úgy tudom van lehetőség, csak előre meg kell beszélni.

2013. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én tizen- évig a Pazár doktorhoz jártam, és nála is terveztem szülni.

DE.... kb. fél évig kezelt vérzészavarral, adott vitaminokat, aztán gyógyszert. Havonta vizsgált!!!!!

Azt mondta, nem kell vele foglalkozni hogy szinte fél éve folyamatosan vérzek. Hát én foglalkoztam vele, és elmentem másik orvoshoz. Azonnal észrevette hogy hatalmas méhszájsebem van, amit szinte rögtön meg is műtöttek.

Ha akkor az eredeti orvosomra hallgatok, akkor ki tudja mi lett volna a következménye annak a sebnek, mert ugye az nem jó ha van.

Szóval ő az egyetlen, akit egyébként nagyon kedveltem, nagyon jó fej, kedves, rendes, de ezek után én nem bízom benne. Problémamentes szülésnél biztosan nagyon jó "társ", de ezek után én tartok tőle hogy nem elég alapos. Mondhattok ellenvéleményt nyugodtan, én is dicsértem, sőt: annó ajánlottam is. De az régen volt.

Szívem szerint odamennék hozzá, és a képébe dugnám a papírjaimat, de attól tartok, ha egyszer úgy alakul hogy ő lesz ott egy szituban mint orvos, akkor utólag ezt bánnám. Pedig hátha "tanulna" belőle, rájönne hogy miből kellett volna látnia hogy baj van.

2013. márc. 9. 07:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnalom, hogy így jártál vele. Nálam egy sima méhszáj gyulladást is észrevett. Szülésnél meg órákig varrt, nagyon alapos volt. De nyilván nem akarlak meggyőzni, egy ilyen eset után valószínűleg nem is lehetne.

Barátnőm most Rókay doktornál fog szülni, az első babát is nála szülte, csak még Szőnyben.

2013. márc. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a megértést is :-)
2013. márc. 9. 08:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Pődör Pétert tudom neked ajánlani. Nagyon nehéz terhességem volt, ott is bmikor számíthattam rá. Ill. a szülésnél is nagyon meg voltam vele elégedve. A tarifája 80e. ft.
2013. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!