Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után sok...

Császármetszés után sok kismama panaszkodott, hogy büdösnek érzi magát. Miért?

Figyelt kérdés
Én is éreztem magamon, pedig nem vagyok egy izzadós típus. Több hétig éreztem egy különösen büdös szagot, pedig naponta többször is tusoltam. Akik simán szültek, nem éreztek ilyet. Mi lehet ez, mitől? Nem altattak, csak érzéstelenítettek császárnál. Volt valaki más is, aki ilyet érzett? Mi segített?

2013. márc. 17. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Én 2x szültem spontán, de én is büdinek érzetem magam:D
2013. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Én császárral szültem és nem éreztem ilyet.
2013. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem sima izzadság szag, ez más volt..
2013. márc. 17. 14:05
 4/14 frászkarikaborsó ***** válasza:
65%
simán szültem és én is éreztem hetekig, fürdés után egyből elkezdtem izzadni de olyan szinten hogy semmit nem lehetett vele tenni. szerintem ez valamiféle anya-gyerek kötődési kapocs, hogy a baba megismerje az anyát szagról, vagy én nem tudom :) aztán szerencsére csökkent annyit hogy most már csak akkor jön elő ha ideges vagyok, amúgy nem.
2013. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Pedig biztosan izzadásról van szó, amiért pedig a megváltozott hormontermelés felelős.

Részletesebben utána kellene nézni, mert nem vagyok hozzáértő csak saját tapasztalatok, illetve mondták is a kórházban nekém.

Szerencsére csak átmeneti probléma.

2013. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
tavaly szültem császárral júli 5.-én 40 fok volt.sajnos 2 napot a sima 4 ágyas szobában töltöttem,amikor ugye szinte fel sem kel az ember.a nagyon "jóindulatú"nővérkék,akik egyből a szememre vetették hogy egy szar vagyok,mert a mai anyáknak már luxus term.úton szülni,nem mosdattak volna meg,hiába kértem,hozzátartozó meg nem jöhetett (volna) be, a "fantasztikus" bababarát (rohadjonmegazanyuka ott ahol van) típusú kórházba.Még szerencse hogy anyukám egészségügyis,fehér köpenyben bejöhetett,és ő mosdatott meg.Igen elég büdös voltam,nem véletlenül nyilván.Majd átkerültem egy vip szobába,és rendszeresen tudtam tisztálkodni,aztán már nem éreztem.
2013. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Nekem ez az érzés addig tartott ameddig a ngyógyászom ki nem vette a varratokat és rendesen le nem tudtam zuhanyozni + hajat mosni. Igen mert ugye a kötés miatt vigyázni kellett, hogy az ne legyen vizes na de az nekem nem volt elég. Mármint nem volt komfort érzetem utána olyan mint amikor normálisan letudtam zuhanyozni.
2013. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

3x szültem simán én is éreztem mindháromszor.

Ez a hormonváltozás miatt volt- el is múlt egy idő után.

2013. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Én 2x szültem császárral de egyszer sem éreztem magam büdösnek.

A férjem húga szintén császárral szült, de ő a kórházban mikor látogattuk kb 10 percenként kérdezgette, hogy "ti is érzitek hogy büdös vagyok?"

Nem tudom min múlik ez egyébként, én nem éreztem semmi változást az alapillatomon.

2013. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Én is császáros voltam, de én sem éreztem magam büdinek :)!
2013. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!