Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha menstruáció alatt majd...

Ha menstruáció alatt majd megpusztulok akkor a szülés is nagyon fog fájni? Vagy nincs összefüggés?

Figyelt kérdés

A menzesz első napján olyan görcseim vannak hogy csak injekcióval tudják enyhíteni, de még azzal sem múlik el, csak enyhül annyira, hogy legalább ki tudjak egyenesedni.

Általában megy a hasam ilyenkor, hányok, szédülök stb. De csak az első nap, utána semmi bajom.


Valószínűsíthető hogy akkor vajúdás alatt is nagyon szenvedni fogok vagy reménykedhetek azért én is a (viszonylag) "könnyű" szülésben?


2013. márc. 29. 14:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Én nem értek egyet azzal, hogy mindenkinek borzalmasan fáj a vajúdás... Hallottam már példát mindkettőre. Van olyan ismerősöm, aki borzasztó fájdalomként élte meg, de van olyan is, aki azt mondta egyáltalán nem voltak vészesek a fájások, a kitolás pedig seperc alatt megvolt neki. Bírom egyébként, hogy akárhány oldalon olvasok erről, mindig azok háborognak, akik szörnyű fájdalomként írják le a szülést. Számtalan ilyennel találkoztam. Ha valaki jön és leírja hogy neki egyáltalán nem volt olyan rossz, arra egyből reagálnak... Van aki rosszul éli meg, van, aki remekül. Ez változó és mi magunk sosem tudhatjuk, hogy melyik kategóriába esünk! Ráadásul sokan szeretnek ijesztgetni meg túlozni. Le lehet hurrogni, de ez az igazság. Senkire sem szabad hallgatni, pont azért amit az előbb leírtam: Nem tudhatjuk, mi melyik kategóriába esünk.

28 hkm

2013. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha megjött, én is mindig nagyon rosszul voltam. Miután elment a magzatvizem, bementünk a kórházba. Ott vette fel az adataimat a szülésznő, közben mondtam neki, hogy olyan mintha megjönne. Mosolygott és azt mondta, hogy ezek még nem fájások, az sokkal jobban fog fájni. Ezek voltak az 5 percesek. 3 óra múlva megszületett a kisfiam, de a fájások kb olyanok voltak. Annyi különbséggel, hogy úgy éreztem egy pillanatra sem múlik el, mégis bírtam fájdalomcsillapítás nélkül.


Szóval szerintem ez mindenkinél más. Senki nem tudja, hogy te pontosan mit érzel mikor megjön és mekkora fájdalmat tudsz elviselni. Legyél pozitív és gondolj mindig arra, hogy "könnyű" szülésed lesz! :)

2013. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy voltam mint te. Csak injekcióval éltem túl az első napot. A vajúdás nagyon fájt, hánytam is közbe, de a baba 2,5 óra alatt megszületett! :)
2013. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is nagyon görcsöltem 2-3 napig a mens. elején.

A vajúdás azért rosszabb.

Nekem szülés után 6 hétre rendesen megjött, volt is minden hónapban, de a görcsölés teljes mértékben megszűnt!!! :)

2013. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.Én pl.mensi alatt nagyon görcsölök,szülési fájdalmaim oxitocinnal is kibírhatóak voltak.No para,csodás élmény lesz!
2013. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!