Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült az Istvánban Dr...

Ki szült az Istvánban Dr Mészáros Lászlónál?

Figyelt kérdés

Konkrétumok érdekelnek róla, szívesen olvasnék szülés történeteket is vele, főleg a felsoroltakkal kapcsolatosan. Milyen a hozzáállása, felfogása a terhesgondozással, szüléssel kapcsolatban (természetesség stb.)? Hajlandó-e szülés közben ha kell melléd guggolni stb. vagy inkább a szülőágyon, esetleg hanyatt fekvés híve? Gátmetszés, beöntés, volt-e nálatok? Mennyire elérhető ha gond van? És amit még ti fontosnak láttok... Nekem nem az a lényeg, hogy végig mellettem legyen szülés alatt, hanem az, hogy támogasson addig és ha szükségem van rá akkor is, ha nincs gond, a lényeget a szülésznő végzi. Ilyen felfogású dokit keresek.

Köszi!



#szülés #Szent István Kórház #Dr Mészáros László
2013. ápr. 9. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi,a kis offért,de ez engem is érdekelne,mert ilyen dokit keresnék,akit leírtál:)

Eddig két Istvános orvosnál is voltam,de egyik sem az igazi..

Mikor fogsz szülni?Hallottál rajta kívülről más jó dokiról?

2013. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Semmi gond. Augusztus közepére várjuk a babát. Több orvosról hallottam, olvastam jókat. Popp Andrea, ő már nem tud vállalni mert betelt a naptárja, Gajdos Edit, szülési szabin van, Újvári Attila, nekem vele csak az a bajom, hogy állítólag fix pénzt kér a szülésért (95e ft körül). Ez elég drága, főleg, hogy főként a szülésznő aki dolgozik veled, nem a doki...már ha nincsen gond és én amúgy is azt szeretném, ha a békén hagynának, nem igényelem pátyolgatást, csak a kitolásban a segítséget és a bizalmas légkört.

Nagyon szuper dokim volt a Szent Imrében. Ott eleve teljesen természetesség pártiak, ő meg különösen. Eleve megmondta, hogy ő valószínűleg nem tud ott lenni a szülésen és a szülésznő a lényeg (ezt tudtam, elve így is mentem hozzá). Rendkívül jó ember és jó orvos, és éppen úgy alakult, hogy ügyelt amikor szültem, szóval mégis ott volt. Nem volt "tarifája", ahogy a szülésznőnek sem. Sajnos már nem vállal szüléseket és el is jött a kórházból, aminek a szemlélete nagyon megváltozott egy vezető váltás miatt, ezért kerestem új kórházat s most dokit is. Remélem találok valakit, aki elvállal még így (22. hét) és ugyan azokat tartja fontosnak mint én. Sajnos nem tartozom a kórházba, ezért kell mindenképp doki, meg mert voltak problémák, így szükségem van a háttérre a szülésig is. :) Asszem mindent leírtam. Szóval vannak dokik, de vagy nem tudnak vállalni, vagy drágák, vagy nem természetesség pártiak. :(

2013. ápr. 9. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Gratula a babákhoz,!:)Én szeptemberre vagyok kiírva.A Szent Imrében szült 2 hónapja a sógornőm,volt fogadott orvosa,de elég sok rosszat mesélt,így mi azt "kilőttük"..

Én Pop Andreánál voltam,ő nem igazán volt szimpatikus.

Hosszú az előjegyzése,nem olcsó,és 10 perc alatt lepattintott.Mindent végighadart,pár kérdésemre azt mondta,hogy ez majd ráér később..Szóval ahhoz képest,hogy sok fórumon mennyire ajánlották,nekem jó nagy csalódás volt.

Most Lengyel Mária doktornőt ajánlotta egy volt kolléganőm,valószínűleg hozzá fogok menni egy rendelésre.

Mészáros Lászlóról hol hallottál?Személyes ajánlás vagy fórumon?Róla is több helyen olvastam jókat,de nem találtam konkrétét infókat(hol rendel,stb))

2013. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, neked is gratula! :)


Ezért kell a személyes találkozó, mert mások az igényeink és mindenkinek más a szimpi. Nehéz dolog ez, nem mindig lehet megítélni elmondások alapján, hogy neked milyen lenne egy helyzet, mert te eleve másképp viselkednél benne, mint a mesélő, tök másokra reagálunk érzékenyen és más emberekkel találjuk meg az összhangot. Sokat olvastam, van aki azért tart egy kórházat vagy orvost rossznak, mert nem indította meg a szülést pár napos túlhordás miatt vagy nem fogta a kezét végig a szülés alatt, csak kitolásra ért oda, nekem ezek épp előnyös és "normális" hozzáállást tükröző dolgok. Van aki azért vinnyog, mert császár után adtak neki esélyt, hogy természetes úton szüljön és "csak szenvedtem fölöslegesen és mégsem sikerült" (no ennek pont ez a hozzáállás az oka szvsz), mások meg tűvé tesznek mindent, hogy találjanak olyan dokit aki megengedi, h császár után hüvelyi úton szüljenek.

Mészáros dokiról csak olvastam. Azt tudom, hogy a 18.kerületben rendel, nagyon olcsón (keress rá) és nem kér fix pénzt a szülésért. Sajnos arról nem tudok mennyire természetesség párti... :(

Én is néztem a Lengyel doktornőt, de több olyan dolgot olvastam ami nem tetszett. Remélem neked bejön! :)

Tudjátok a baba nemét?

2013. ápr. 9. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!


Én Mészáros lászónál szültem 2011.04 27.én pont 2 éve:)nekem csak pozitív tapasztalatom van róla mint orvos,mint ember...bármikor elértem vagy visszahívott,ha időpontra mentem az valóban úgy is volt nem napokat kelet ülni a rendelőben,mindig alapos volt képet is mindig adott,a szülésnél is aktívan közreműködött segített engem,és abszolút természetes szülés párti,akkor vág mikor muszáj,olyan pózban szülsz ahogy kényelmes!ha bármi kérdésed van és még aktuális a dolog írj!

2013. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi, hogy írtál, nagyon nagy segítség! Írok privátot!


:)

2013. ápr. 27. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!