Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen esélyeim vannak? Első...

Milyen esélyeim vannak? Első császár (4 éve) októberben újabb szülés. Újra császár vagy mennyi az esély, hogy nem?

Figyelt kérdés

#szülés #2 baba születése
2013. ápr. 12. 18:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szerintem ha megvannak a feltételek, simán lehet normál szülés másodjára.

Nekem az első gyerekem sürgősségi császár volt meconiumos magzatvíz miatt, és mert nem tágultam a vészhelyzethez kellő gyorsasággal. 3770 g-os volt a gyerek.

A második gyerkőc 4 évre rá háborítatlan szülés volt ügyeletes orvossal és szülésznővel. Nem fogadtam orvost, hanem stresszoldással (Érzelmi Felszabadítás Technikával és Moksa Elixírrel) kitakarítottam a lelkemből a sima szülést okozó tényezőket és dúlát vittem magammal. 4000 g-os vasgyúró volt a gyerek és simán kifért.

Nagyjából egészséges voltam, de volt egy kis fehérköpeny hipertóniám, ami miatt hülyére izgulták magukat egyes orvosok, feleslegesen.

172 cm vagyok és 70 kg.

Mivel eleve stresszoldó terapeuta vagyok, a tapasztalataimból össze is állítottam egy tréninget, ha érdekel, keress rá a neten: stresszoldó szülésfelkészítés, szeretettel ajánlom.

Remélem, tudtam segíteni.

Sikeres VBAC-t kívánok.

2013. ápr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!