Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mennyi idő amíg...

Császár után mennyi idő amíg lemegy a has?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
első baba után kb 3 hónappal már nem volt hasam, most másodjára egy év után kezdtem fogyni hasról diéta meg fogyókúra nélkül. Másfél éves a kicsi, lassan az összes bordám kint van, de hasam még mindég van..
2013. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 11 hónapja szültem, de még mindig van úgy 4 hónaposnak megfelelő hasam. Legalábbis nekem már 4-5 hónaposan nagy hasam volt. Sőt, már 2 hónaposan látszott. 9 hónaposan meg mindenki kérdezte, hogy ikreket várok, mert akkora volt a hasam. Meg fogyózni sem akarok, mert még mindig szoptatok.
2013. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első gyerek után 4-5hónap telt el, második után 2 hét, én ugy vettem észre,hogy a baba méretétől is függ, első babám kifejezetten nagy volt, második viszont kicsi!
2013. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 8-9 hónap kellett.
2013. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó étvágyú volt a babám, úgyhogy gyorsan leevett róla mindent, 1 hónap múlva akkora hasam sem volt, mint teherbeesés előtt.
2013. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!