Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mindenkinek rossz...

Szülés után mindenkinek rossz volt az első együttlét?

Figyelt kérdés
6 hete szültem,az 5.-héten már megjött menstruációm-elmúlt-semmi folyásom nincs,így szeretnénk megpróbálkozni vele,csak egy kicsit félek tőle...más is volt így?
2009. szept. 28. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt semmi gond, 5 hét volt a tilalom, kb. 3 nappal előtte nem bírtuk tovább. Olyan szép este volt, meg meghittség, meg szerelem, meg minden együttvéve :) Szóval szerintem ne aggódj, nem törvényszerű, hogy kellemetlen legyen!
2009. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt kellemetlen, anniyban volt csak más hogy a fél eszem mindig a gyerekszobában járt :)
2009. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a szülés után 7 hétre próbálkoztunk először, addig nem voltam rá felkészülve. Egy kicsit fura volt, de nem nevezném kellemetlennek vagy rossznak. :)

2009. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után 9 hónappal lett jó a szex, addig inkább hagyjuk...

Vegyetek sikosítót, az fog segíteni a kezdeti nehézségeken!

2009. szept. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 5 hét után voltunk együtt először, de nagyobb volt a félsz. Mint a tűztől úgy féltem és teljesen jó volt. Vigyáztunk mindketten amennyire lehetett és semmi gond nem volt. De a síkosító sokat segít, ilyenkor tényleg érdemes használni.
2009. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt rossz az első hancúr szülés után, bár tartottam tőle picit. Igaz, kb. 2 hónap kellett hozzá, de megérte várni szerintem, minden nagyon jól sült el. :)
2009. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 9 hetet kellett várni, mert pont megjött, nem tudtam kontrollra menni, aztán spirált szerettem volna felrakatni, addig nem akartunk óvszerrel idétlenkedni. a doki nem vágta le eléggé a spirál vezetőszálát, így a párom érezte...huh, neki nem lehetett túl jó, én meg folyton a gyereket néztem nehogy felébredjen (nincs gyerekszoba) de miután visszamentem levágatni a vezetőszálat, jóóóó volt :))
2009. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!