Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosok! Szerintetek...

Császárosok! Szerintetek műtét után 5 nappal haza tudok sétálni? 30-35 perc az út hazáig.

Figyelt kérdés
Sajnos máshogyan nem tudjuk megoldani a hazautat.
2013. máj. 5. 16:53
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Sima szülés után sem annyira ajánlatos 4-5 nappal 35 perceket sétálgatni, de persze te tudod. én biztos nem sétálgatnék császáros sebbel 35 percet. Engem is a második babámmal mentő vitt haza (15 perc az út) semmi gond se volt, szóltam az osztályon hogy nem tud senki értünk jönni (sajnos váratlanul úgy alakult mivel 2 nappal később engedtek ki minket a lányommal mint tervben volt)és hívtak szállító autót. Még örültek is a mentős fiúk nem szoktak újszülöttet szállítani:)
2013. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tudsz! 3 rétegben leszel vágva és varrva, ez kemény fájdalommal jár! És még le is leszel gyengülve a műtét miatt.
2013. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
Én császár után 1 hónappal mentem egy nagyobb sétára a fiammal,és alig vártam szonyatosan elkezdett fájni a hegem...
2013. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

5 nap után nekem még benn voltak a varratok (9 nap múlva szedték ki), úgyhogy nekem nem igazán ment volna, de eszembe sem jutott. A kórházban egy csomót kellett gyalogolnom, 3 óránként a gyerekeimhez, akik a koraszülött osztályon voltak, de hazagyalogolni nem jutott eszembe, pedig mi csak 15 percre lakunk a kórháztl gyalog.

Ha "nosmál" állapotban 30 perc az út, az a császár után 2 órás is lehet, szerintem nem éri meg kockáztatni, de persze te tudod...

2013. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
hogyhogy nem tudjátok megoldani?:O mennyi lehet ez autóval? 10 perc? (se) az taxival mondjuk 2000 ft. hol a gond?:) én nem kockáztatnék.
2013. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha jól értem, egyedül akarnál hazamenni? És a babát is te vinnéd? Kézben, vagy babakocsiban? Ha az utóbbi, azt valaki be kell hogy vigye neked a kórházba. Tehát ha már ott van, haza is tud kísérni. Szóval nem értem... 30-35 perc az azért nem olyan kevés gyalog egy friss nagyműtéti heggel. Én is császárral szültem, 6 nap után engedtek haza, természetesen kocsival mentünk, mert minden lépés nehéz volt még, a ki-beszállás is, nem hogy még fél órát sétáljak... Szerintem ne kockáztass, végső esetben ülj taxiba, de szerintem ha megbeszéled a kh-ban talán még betegszállító mentővel is hazavisznek!
2013. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem egyedül mennék hanem a férjemmel meg a babával.
2013. máj. 6. 19:23
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem. Az az út eleve nem annyi lenne ha egészséges tempóban annyi. A másik anyg eséllyel a mentő vinne visssza. Tényleg nincs senki aki haza tudna vinni autóval? A mentő is hazavisz ha kéred. Az orvos tuti nem engedné hogy ennyit gyalogolj.
2013. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megpróbáljuk megoldani valahogy.
2013. máj. 6. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!