Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váci kórházban szült valaki a...

Váci kórházban szült valaki a felújítás óta? Milyen a szoba? Apuka hol és mikor láthatja a babát?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, ha van valakinek tapasztalata!
2013. máj. 6. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen engem is nagyon érdekelne (bocs az offért).
2013. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Senki? :(
2013. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de, én igen! pont ma 7 hete szültem, császárral. Az alternativ szobában voltunk. Ott vajudtam végig, kitolásig jutottunk, de onnan már nem bírtam tovább, és vittek császárra! Apa végig ott volt kivéve a műtőbe, de amikor kint volt már a kicsi, ment vele méreckedni! Kórtermek is szépek 4 ágyas, saját wc-vel. A babát mindenki csak üvegfalon keresztül láthatja! Apa is! Remélem segítettem, figyelem ezt a kérdést hátha van még valami, amire kiváncsi vagy! :D
2013. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit kell most vinni a babának? Betétet adnak nekünk?
2013. máj. 24. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális: vinni kell a babának egy törölközőt, pelust és törlőkendőt. Magadnak pedig betétet.
2013. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!