Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés-császár utáni hizás?...

Szülés-császár utáni hizás? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

60- kilósan kezdtem a terhességet, 92-vél mentem szülni, lefogytam 1 év alatt 67 kg-ra.

Majd 2 év alatt felszedtem 20 kg-ot...

Terhes lettem megint, majdnem 90-ről kezdtem, most 34 hetesen vagyok 104...


Igazából sokat eszem ahogy itthon vagyok, főzök a gyerekre....

Azelőtt le tudtam fogyni, mert nem főztem, saláta, sajt joghurt grillezett hús, de a gyereknek már rizs burgonya tészta húsok, főzelékek hússal...

2013. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
73-mal estem teherbe,86-tal mentem szülni.Szülés után pár nappal 75 voltam,10 hónap után 62.Ezt hellyel közzel tartom :)
2013. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60 kg-al lettem terhes, 65 kg-al szültem. A kórházból 60 kg-al mentem haza és egy hónap alatt további 5 kg-ot hagytam el valahol a szoptatásban.
2013. máj. 8. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a szoptatás alatt híztam.

70-nel kezdtem a terhességet, 75-tel császároztak, 65-tel mentem haza egy hét múlva, és most megint 70 vagyok - 7 hónapos a babám.

2013. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!