Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Varsányi Hajnalka nőgyógyá...

Dr. Varsányi Hajnalka nőgyógyásznál volt már valaki?

Figyelt kérdés
Jó orvos?Érdemes hozzá menni?
2013. máj. 13. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan dicsérik, nekem sajnos csak negatív tapasztalatom volt vele.

Igaz csak egyszer vizsgált és lehet éppen akkor rossz napja volt, mindenesetre én inkább kerestem mást.

2013. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Durván vizsgált bunkó. Láthatóan irigy a nála fiatalabb csinos lányokra meg hogy ő nem vehet fel testrefeszülős ruhákat
2013. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is csak negatívumot tudnék róla írni..
2013. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem dobtam magam tőle hanyatt, pedig elég sok pénzt ott hagytam nála.
2013. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én nála szültem az első babám + nyilván terhesgondozásra is hozzá jártam. So-so.. Szerintem ő rettentő hangulatember. A munkáját lényegében elvégezte rendesen, de a stílusa és az életszemlélete nekem nem jött be. Így a második babát már másnál fogom szülni, a mostani dokival pedig 120%-osan elégedett vagyok:)
2013. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően szimpatikus volt, de a rendelésén mindig várni kellett 2-3 órát, azt sem tudta ki vagy, nem igazán figyelt. Már régen váltottam, azóta hallottam róla nem túl jókat.
2013. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nála szültem 2 éve, azóza többször is jártam nála egyéb problémák miatt, mindig maximálisan helyt állt szakmailag és emberileg is. Empatikus, megnyugtató, természetes szülés párti, nem paráztat, és kiválóan felkészült, híresen jól császároz (én simán szültem nála, ülve, gátmetszés nélkül). Legközelebb is csakis nála szülnék!
2013. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,

tényleg természetesség párti?Elfogadja az alternatív dolgokat?

Egy fórumon azt olvastam,hogy eléggé "maradi",konzervatív doktornő,aki nem igazán szeret a pácienseivel egyenrangú félként bánni-szted ebben van igazság?

2013. máj. 14. 00:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Én megbeszéltem vele, hogy mit szeretnék (semmi siettetés, ne legyen átjáróház a szülőszobán, hagyjanak békén, gátvédelem, nem szeretnék fekve nyomni, stb). Minden e beleegyezett és helyeselte is a kéréseimet. Végül a 41 hét derekán megbeszéltük az indítást, mert semmi jele nem volt annak, hogy szülni fogok, hiába próbálkoztunk mindenfélével (pl. burokleválasztás). Az indítás is kíméletes volt (ballonnal), ax oxi a legvégére maradt, mert sehogy se akart beindulni.

Végig partnerként kezelt és mindvégig azt éreztem, hogy a szülésemnek nem csak elszenvedője, hanem aktív részese vagyok. Miután megszületett a babám és mindkettőnket elrendeztek, megkérdezte, hogy felveheti-e egy kicsit ;)

A terhesgondozáson is mindig elégedett voltam mindenkivel. Több ismerősöm is szült nála, az ő ajánlásaik alapján választottam és nem bántam meg.

Viszont tényle rettenetesen sok betege van, nagyon elfoglalt!

2013. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!