Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárom lesz....

Programozott császárom lesz. Adnátok néhány tanácsot mivel készüljek másként mint amikor természetes úton jött az első fiam?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Csomagra gondolsz? A vérzés az ugyanaz. Ha spinálisan érzéstelenítenek, az fura lesz, a fejed is fájhat utána. Amikor fel kell kelni, az nagyon nehéz lesz, de általában segítenek. Kérj fájdalomcsillapítót, mert maguktól nem mindenhol adnak. Legyen nálad törlőkendő, mert nagyon nehéz a tisztálkodás a kötés miatt. Én úgy zuhanyoztam, hogy egy vastag törcsivel védtem a kötést, és először felül, utána a alul mosakodtam. Ezért 3 törölközőt vittem. Haskötőt én nem szeretem, helyette derékmelegítőt használtam, amikor jól esett. Nekem a 3 napon belövellt a tej, és nagyon jó volt a mellszívó, és a sterilizátor is. Persze sokminden függ attól, hogy hol csinálják. Pl. hagynak-e vajúdni, hány napig tartanak bent, veled van-e a baba...
2013. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak császárom volt,amire nem számitottam igy pont olyan bugyiaim voltak,amik a sebet érték. Hazafelé meg nagyon nem volt mindegy,h milyen nadrág van rajtam és utána még jó pár hétig. Érdemes valamilyen kenőcsöt is beszerezni,ami segit a seb gyógyulásában. Szerintem csak ebben volt más,már ahogy láttam a többieket,akik természetes úton szültek.
2013. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nekem már másnap ömlött a tejem igy szerintem nem befolyásolja. Én utána fájdalomcsillapitót nem kaptam,de annyira aggódtam a fiam miatt,h nagyon kiesett az egész rész. Csak a fellállásnál vigyázz,mert én úgy felugrottam,h majdnem el is ájultam,de csak utána szóltak,h ezt lassan kell. Hála isten minden rendbe lett aztán a picurommal:)
2013. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális esetben szülés után lehet enni-inni, császár után viszont nem. Folyadékot óránként néhány kortyot max. A fejedet jobb ha nem emelgeted, így ajánlott szívószálat is vinned magaddal. Minden esetben óvatosan kelj fel. A vérzés nálam nem volt olyan vészes, viszont tovább tartott. Laktoherb teát főzess magadnak és amint lehet fogyaszd. Az első császáromnál ami sürgősségi volt, (vajúdtam is) beindult a tejem másnap, a második programozottnál viszont nehezebben, sokat segített a tea. (4. napra lett tejem). Mivel ez egy nagy hasi műtét, így beszéld meg a pároddal, hogy legalább az első időszakban segítsen sokat, ha lehet ne te kelj a gyerekhez, vigye ő oda hozzád..stb Hamarabb gyógyulsz ha tudsz pihenni
2013. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a szobatársammal alig bírtunk felkelni. Plusz nem tudtam előre, hogy bekerül a szervezetembe egy adag levegő, ami miatt a vállam környéke fájt, de piszkosul.
2013. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!