Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győrben szülők, meg voltatok...

Győrben szülők, meg voltatok elégedve a szülést vezető dokival? Van valakinek negatív tapasztalata?

Figyelt kérdés
Gátat szèpen varrtàk nektek?van olyan doki aki csúnyàn varr? Kit ajánlanàtok?ès kit nem?
2013. máj. 22. 10:41
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Dr.Maár Róbertnél szűltem,és imádom!Annyira kedves aranyos,végig dícsért,pedig aztán vergődtem rendesen! :)Gátat szépen varta,az égvilágon semmi bajom nem volt vele!És más is csak dícséri!Elég kevesen ismerik,nem is értem miért?!Ott rendel a Kodályon!Szülés után is minden nap feljött,megnézte mi van velem.Szóval csak ajánlani tudom! :)

2013. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az enyém hiperszuper lett, nem is látszik semmi. Nem tudom, hogy hány öltés lehetett, mert nem mertem megnézni. A heg kb 1-1,5 cm. És sajnos frontérzékeny.

Ajánlani nem ajánlanék senkit, gondolom van fogadott orvosod, ha meg nem, úgyis ügyeletben szülsz, akkor meg mindegy, hogy kit ajánlunk.

Amúgy próbálkoznak már gátvédelemmel, talán megúszod vágás nélkül.

2013. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!