Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki olyan akinek...

Van itt valaki olyan akinek egyik terhességnél sem indult magától a szülés? Esetleg inditás után sem tágult és császár lett a vége?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy túl hordta és mindig inditani kellett.Nekem ez a második terhességem és most ugyanaz a forgatókönyv mint az elsőnél volt.40+2 napos vagyok és semmi.Hétfőn fektet be a doki ha addig nem indul és akkor inditják.Az első császárral végződött mert hiába csináltak bármit nem tágultam.Belázasodtam illetve lement a szivhangja a babának ez is közrejátszott a dologban.

2013. jún. 21. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem első babával indítottak reggel 7-kor,(40+5 naposan) azt mondta a doki, ha ilyen fájásaim lesznek, délre meglesz a baba. Délután 5 kor még semmi tágulás, a szívhanggal sem volt minden rendben, így sürgősségi, altatásos császárom lett este fél 6-kor. Második babánál is indítani akartak,(40. héten) de hatalmas baba volt, a feje sem illeszkedett be, így programozott császár lett belőle. Egy szobatársam is aznapra volt kiírva a császárra, mint én, de ő éjjel megszült simán, pedig neki is az első császár volt. Szép szülést!!! :-)
2013. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 40+10 hetesen indították. Reggel fél7-kor. Nem tágultam semmit, ellenben olyan fájásaim voltak az oxitocintól, hogy nem is nagyon voltam magamnál. Este 7-kor megcsászároztak. Babám 4500 grammos volt. Nem bánom, hogy császár lett a vége, sőt a többi babát is úgy tervezem.
2013. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsőt 40+5nél indították, kétszer is megvolt az esély a császárra, de megszületett rendben anélkül. Másodiknál 40+2nél már megbeszéltük, hogy másnap este megindítják, addigra meg túl is voltam a szülésen :)
2013. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat koszonom szepen a valaszokat.En kicsit el vagyok keseredve hogy ugyanugy van eddig minden mint a fiamnal volt anno.En nem akarok inditast ballont stb.Ezekszerint nem en vagyok az egyeduli aki nem tagul semmitol.
2013. jún. 21. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Házi praktikák nem használnak? Orvos nem mondott semmit? Nekem mondott ötleteket, de egyiket se kellett bevetni. Bevágtam egy hegy cseresznyét előző nap, amit addig nem mertem. Hogy segített -e nemtom', de másnap koraeste minden beavatkozás nélkül megszültem. Megértelek, én jöttem ki bőgve 40+1 naposan az orvostól. Olyan fájdalmaim voltak, h alig tudtam menni, azt hittem lesz már valami jó híre, de semmi. Szegény férjem majdnem betojt, mikor meglátott kisírt szemmel.
2013. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!