Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A miskolci Semmelweis Kórházba...

A miskolci Semmelweis Kórházban általában mennyit kérnek/adnak manapság (2013 nyarán) egy szülésért az orvosnak? Tökéletesen tájékozatlan vagyok, kérem és várom a segítő válaszokat! Köszönettel.

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én itt szültem. Ha nem lett volna fogadott orvosom nem adtam volna semmit. A szülésznőm nem volt fogadott nem is kapott egy vasat sem. Nagyon bunkó és lekezelő volt velem.
2013. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit nem kell adni hacsak nem magánorvost fogadtál.

Én tavaly szültem ott, meg voltam elégedve a szülésznővel, a dokival kevésbé, de úgysem volt bent sokat.

Senkinek nem adtam semmit, nem is terveztem, így is maximálisan elláttak.

Alapból ellenzem a hálapénzt.

2013. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ügyeletesnél szülsz semmit nem kell adnod...én se adtam semmit és nem bántak velem másképp...és nem is néztek rám mint a véres rongyra h nem adok...

Ha magándokid van akkor vagy amennyit ő mond, azt tudom h 1-2 doki megszabja az árat de ha nem mond semmit akkor amennyit gondolsz és amennyire elégedett voltál a munkájával. :)

2013. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja am nincs 5 hónapja h ott szültem utolsó voltam :)
2013. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2,5 hónapja szültem ott, fogadott dokim volt, 30-at adtunk.
2013. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Zsófi!


Megkérdezhetem, hogy ki volt a fogadott orvosod?

2013. jún. 26. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Gubás Péter
2013. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. jún. 26. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!