Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit szóltok hozzá, hogy bezár...

Mit szóltok hozzá, hogy bezár a Telki magánkórház?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 08:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

hát mivel úgysem tudtam megfizetni az árait, nekem aztán 8.

:)


amúgy érdekes hogy miért nem maradtak fent olyan árakkal... szerinted?

2013. jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Állítólag szinte mindig teltház volt és hát az árai...Érdekes.
2013. jún. 28. 08:17
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Azért zár be, mert megmondták a magánkórházaknak, magánorvosoknak, hogy ennyi volt, ha nem vállalnak el körzeteket, akkor be lehet zárni. Az összes TEK nélküli be fog zárni, vagy vállal ellátási területet.
2013. jún. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
azaz a magánkórházaknak is kellett volna TB-s betegeket fogadniuk? Ez mekkora baromság...
2013. jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnálom, engem gyerekkoromban műtöttek ott, és nagyon jó volt, már mint nem a műtét, de maga a környezet, nem azt éreztem, hogy én egy beteg vagyok, és kórházban vagyok, hanem tetszett minden, mindenki kedves volt. Korábban gondolkodtam, hogy majd a babámat is esetlegesen ott szülném, de hát így már nem fogom. :)
2013. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is tök mindegy. Iszonyúan túl volt árazva, én magánban szültem az elsőt Bp-en, kb a harmadába került, mint a Telki. Ezenkívül messze van minden olyan helytől, ahol egy bajba jutott babának segíteni tudnak, János v Sote II. Meg egy ismerősöm dolgozott ott egy napig, és azt mondta, a műtő se volt rendesen felszerelve, és nem volt tapasztalt a csecsemős személyzet, el is jött inkább.
2013. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a pletykakat, amelyeknek semmi valosag alapja... A mutoik nagyon jol felszereltek, engem ott mutottek es szultem is ott. A csecsemos szemelyzet nagyon profi, de a szulesznok, apolok is. Lehet, a sok kozul, mint minden mas korhazban elofordul 1-2 nem tul szimpatikus.

Araik egy magankorhaz araihoz normalisak, sokan jartak oda.

En ugy tudom, hogy az uj tulajdonos is korhazat csinal belole, de ugye ez ido kerdese.

En szemely szerint, mint korhazban is tobbszor fekudtem bent, szakrendelesekre is jartam, meg voltam elegedve. Szakrendelesre nem biztos, hogy visszajarok a budakeszi reszlegukre, keresek kozelebbit, de a korhazat sajnalom, nagyon profik voltak. Az ejszaka kozepen is be lehetett szolni, ha barmi problema volt, nemcsak a szuleszettel kapcsolatban, de egyeb gonddal is be lehetett menni.

2013. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve szültem ott..Maximálisan meg voltunk elégedve,pláne,hogy a 32.héten kerültem át oda,egy olyan problémával,amit kezeletlenül hagytak hetekig egy nagy budapesti kórházban..

Én is úgy tapasztaltam,hogy egyre többen jártak,az orvosomhoz is hetekkel előtte kellett már időpontot egyeztetni sokszor,annyian jártak...

Sajnos ez a gazdasági környezet és a magyar eü.helyzet...


Nem mondom,hogy olcsó volt,de ha kiszámoljuk az ellátást és a színvonal gyorsaságát és milyenségét,megérte az árát.

2013. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen,h bezárt! :( Nagyon profi,és kedves volt ott a személyzet! A vezetöséggel lehetnek ott a gondok szerintem, ahol 16 évig müködö,Magyarországon egyedül álló kórházat bezárnak!! Jól ment,mert szinte mindig tele volt,viszonylag sokat jártunk oda,és a baráti társaságunk is!
2013. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem örülök. Mindenképp oda akartam menni. Persze mondják, hogy nem is olyan rossz az állami, meg ki lehet bírni, de ha valakinek van pénze jobbra, akkor minek "bírná ki"? Egy rakás más dolog is van az életben amit ki lehetne bírni, túl lehetne élni, de a kényelmesebb vagy számunkra egyszerűen jobb megoldást választjuk. Én biztosra akarok menni és nem a szerencsére számítani, hogy jó személyzetet, jó állapotokat fogok pont ki. Nem akarok rosszabb körülmények között szülni és kórházban tartózkodni, mint az otthonom, márpedig amelyik kórházban eddig jártam, az rosszabb volt.


Most aztán mi maradt magánból?


A Róbert, ami nem is igazi magán, hanem egy felújított állami, a szülőszoba átjáróház, EDA úgy néz ki, hogy bár van 24 órában ügyeletes orvos, de apró betű, hogy ez nem

azt jelenti, hogy ott is van, hanem behívják, ha kell. hallottam olyanról, aki több mint másfél órát várt arra, hogy megérkezzen az EDA. Ez milyen már? Ráadásul 50 ezer pluszért? Aztán volt akitől még kért zsebbe is az orvos szülés után..


Maternity a vaskalapos szabályaival, gátmetszés, csak fekve kinyomás, összes alternatív vajúdási lehetőség egy labda...


Meg a Rose, ami nagyon puccosan néz ki, de összesen egy orvos a választék, és sokkal-sokkal többe kerül, mint az előző kettő, meg mint amennyi a Telki volt, de szerintem ez tényleg csak a szépségével nyújt többet.


Hát király.


Én nagyon a Telkit akartam, a Róbert meg sem fordult a fejemben, de ebből a választékból lehet az lesz belőle, mert a másik kettő ár-érték arányban nekem nem olyan szimpatikus. A Róbertről hallom akkor már a legnagyobb emberközpontúságot, meg modern felfogást.

2013. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!