Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátvarrás után nagy wc?

Gátvarrás után nagy wc?

Figyelt kérdés

Akinek varrtak, mikor mert/tudott nagy wc-re menni? Nem félt tőle? Nem fájt? Még nem szültem, de nem vok messze tőle.


34 h km


2013. júl. 3. 19:13
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Bocsi, a szülés kategóriába akartam írni...
2013. júl. 3. 19:14
 2/24 anonim válasza:
Lehet, de lassan, es ovatosan:)
2013. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz..én használtam segítséget a Laveolac-ot :) Mondhatni amíg a kórházban voltunk nem is volt, az egyik szülésem után muszáj volt "produkálni" mert mintát kellett leadni, akkor adták a nővérek ezt a szert.
2013. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Kerria ***** válasza:

Szakadtam is, vágtak is, elég nagy gátsebem volt. A szülésznő mondta egyek sok rostosat, az könnyít. Így is tettem, másnap nagy wc-n semmi komolyabb gond nem volt!


Majdnem hogy ülni rosszabb volt, mint ez az említett dolog :s de aztán az is rendeződött.

2013. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Egyik gyereknél sem tudtam szülés után magamtól wc-ni,adtak valami szirupot.Az első szülés után a szirup könnyített is rajtam.A második után az sem segített,de azt kamuztam,hogy sikerült(tudom,hogy butaság,de nem akartam,hogy ez miatt még bent tartsanak)Másnap sikerült itthon,hát nem volt egy leány álom,de baromi nagy aranyerem volt,és húzodott a seb.
2013. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
nagyon féltem tőle, ráadásul ahol én szültem, csak kaki után engedtek haza, plusz amúgy is nehezen megy... a seb fájt ülés közben, többször fel kellett álljak, végül aranyérem is lett, mire sikerült, pedig nem erőlködtem. .. laevolacot én is használtam, kórházban is azt adtak. még itthon is szenvedtem a wcn egy darabig, féltem a fájdalomtól. ..
2013. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Féltem tőle...de nem kellett volna... a 3. napon itthon mentem el, már nagyon kavargott a gyomrom, féltem elmenni, de muszáj volt már :D

Egyáltalán nem volt semmi fájdalom, inkább kellemetlen volt egy kicsit.

8 napja szültem, azóta 2 szer voltam, semmi gond nélkül :)

Viszont ülni nem tudok, nehézkes az ágyban a forgolódás, és a vérzés is zavar. Úgyhogy ez a nagy wc-zés mellette semmi :D Ne félj tőle.


(Ne nagyon erőlködj, nyomd, inkább ülj többet a wc-n)


Könnyű szülést neked :)

2013. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én este szültem, és a 2. napon adtak glicerines kúpot. 1 órán belül volt eredmény. Nem fájt, csak kellemetlen volt. Szülés után kb. 2 hét volt nekem, még rendbe jöttem.
2013. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Én is repedtem, vágtak is. Belül kb 8 öltés, kívülre 5 öltést kaptam. Én is paráztam a nagy dolog miatt, de olyan hasmenésem volt a beöntés miatt a szülés után, hogy könnyű volt kinyomni. Persze nagyon óvatosan, és csak kicsiket volt szabad, de örültem,hogy nem egy vastag jött ki. Már bocsi,hogy így fejezem ki magam, de ez mindenki számára egyértelmű így :-)

Nekem azzal volt inkább a gondom,hogy kb szülés után 2 héttel meg székrekedésem volt, és akkor még a seb kicsit érzékeny, hát nem volt könnyű az az időszak.

2013. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Jézusom amiket írtok..vágnak repedsz...juj már így is tiszta para vagyok a szülés miatt mert félek a fájdalomtól .most már nem csak a fájdalomtól félek.természetesen tisztában vagyok azzal ami történni fog de azért vannak sötét foltok..hol vàgnak át pontosannyugtassatok meg hogy nem lesz annyira veszélyes a szülés :s


23 hetes leendő anyuci

2013. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!