Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A ti férjetek nem bánta meg...

A ti férjetek nem bánta meg hogy bement a szülő szobára?

Figyelt kérdés
Vannak érvek amellet hogy bejöjjön és vannak ellene is. Mesélnétek nekem hogy milyen volt? Mert azt nem szeretném hogy bejöjjön...és esetleg valamire nincs felkészülve...Tippek? Tanácsok?

2013. júl. 16. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bánta meg, sőt a tsónál is bent lesz, ha ott tartunk majd. Ő azt mondta nagyon jó volt hogy bnt lehetett, bármikor újra bejönne. Nem lát semmi olyat amit nem akar. A fejemnél volt amikor született a lányunk, amikor megszületett a szülsznő letakarta az alfelem lepedővel és nem látott premier plánba, és nyugodtan fényképezte a bsbánkat, aztán, ment a csecsemős után ott volt a fürdetésnél meg hogy berakták melegedni az inkubátorba, aztán a 2 órát is ott töltötte velem a megfigyelés alatt, elkisért amikor vittek be a szobámba, teljesen addig nem jöhetett be, váltottunk egy csókot és ment haza :D Ajánlani tudom csak az apás szülést!
2013. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szabad,akkor én férjként írok.

Én benn voltam végig,pedig császár lett a vége,nem akart kibújni,muszáj volt megcsászározni.

Nem birtam volna kinn ülni,a feleségemmel akartam lenni végig,segiteni amit tudok,vagy csak fogni a kezét.

Igazából csak nyugtatni tudtam.

Végig a fejénél voltam,maradtam akkor is amikor áttolták a műtőbe.Amikor kivették a fiunk,én kaptam kézbe egyből,elvágtam a magzatzsinórt is.Amíg varrták a feleségem,én mehettem a kicsivel fürödni és öltözni,csinálhattam fényképeket.

És nem ábrándultam ki,mert láttam vért (pedig ájulós vagyok),vagy mert láttam csatakosra izzadva,erőlködve.

Ugyanúgy szeretem,ugyanúgy kívánom.

És ha összejön a következő baba,ismét bemegyek a szülésre.

32/F

2013. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még...esetleg valami negativitás???
2013. júl. 16. 15:56
 4/14 anonim ***** válasza:

Negativitás:szörnyű volt,hogy nem tudtam segiteni,bár igazából az orvos se tudott,szugerálni nem volt elég a kicsit,hogy akarjon kijönni.

Második válaszoló voltam

2013. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt jó, mert a szülőszobai vajúdás minden egyes rettenetét látta, hánytam, magam alá pisiltem, kakiltam, és persze folyt belőlem a vér is. Mindezt leginkább szemből, mert ráültettek egy labdára, hogy táguljak. Szegény csak hallgatta, ahogy üvöltöttem. Aztán császárnál meg kiküldték... Semmi szép emlék nem maradt.
2013. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A második szülés előtt megkérdeztem, hogy megint be akar-e jönni, azt mondta ki nem hagyná.
2013. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja az volt a legrosszabb, hogy nem tudott segíteni. És attól félt, hogy olyat csinál, ami nem jó. De direkt úgy ült, hogy ne lásson semmi olyat. Nem is látott. Ájulós amúgy ő is. Nagyon meg volt hatódva mikor kibújt a picúr. Természetesen ki nem hagyná a következőt.
2013. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem bánta meg.


Amikor még nem voltam terhes, és szóba került, azt mondta, hogy ő nem szeretne bejönni. A legjobb barátnőm terhes lett és a férje természetesnek vette, hogy benn lesz. Erre párom is mondta, hogy lehet, mégis bejönne. Benn volt végül és én nagyon örültem neki. Végig a fejemnél volt, csak akkor küdltem "előre" amikor azt mondták, hogy látják a kislányunk fejét, hogy tényleg látják-e vajon, vagy csak bíztatni akarnak :-). Amire visszaért a fejemhez, már kicsúszott a kicsi :-)

2013. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjem bent volt, nem bánta meg és nekem is sokat segített, nyugodtabb voltam. A vajúdás alatt beszélgettünk, adott inni, szőlőcukrot, fogta a kezem. A végén a fejemnél volt, nem látott semmi durvát. Hozzá kell tennem, viszonylag egyszerű szülés volt, 6 óra, nem volt kiabálás vagy más dolog, ami ijesztő lett volna számára. Persze fájt, de ez engem inkább szótlanná tett.
2013. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Háromszor szültem simán,mindnél bent volt a férjem és elvágta a köldök zsinórokat is. Soha nem bánta meg. Végig a fejemnél volt, semmi durva dolgot nem látott.
2013. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!