Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagykanizsán milyen a szülészet?

Nagykanizsán milyen a szülészet?

Figyelt kérdés

Van e alternatív szülőszoba vagy csak sima van?

A baba a születése után az anyukával "lakhat (aludhat)" vagy mindig csak szoptatásra viszik ki a babákat?

Ha van ezzel kapcsolatban valami tapasztalatod irjál!

Előre is köszönöm!



2013. júl. 17. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Én így tudom: a baba az anyukával lehet éjjel-nappal, és nem is igazán szeretik, ha valaki valami miatt beviszi a csecsemősöknek a babáját.

A szülőszobát most újítják fel, addig az 5. emeleten a baleseti műtőkben folynak a szülések is. Itt nincs semmi alternatíva. Megszülsz és kész. Apuka sem mehet be.

2013. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ez a felújítás után is igy marad? Vagy utánna szép új felszerelés lesz a szülőszobákon?
2013. júl. 19. 15:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én szeptemberben fogok itt szülni, és azt cáfolom, h nincs apás szülés, mert nálunk az lesz, és eddig is volt :) Persze nyilván ha császár lesz akkor apuka nem jöhet be!

A szobák már mind baba mama szobák szóval egésznap veled van a pici, kivéve ha besárgul!

A felújítás januárra lesz kész szülésfelkészítőn mondta a főorvos úr!LEsz bordásfal, labda, szülőszék, és lehet h vízben vajúdási lehetőség is lesz, de az még nem eldöntött!Egyenlőre ennyit tudok!A mostani szülőszobán nincs gázas fájdalomcsillapító, csak injekciós fájdalomcsillapítás illetve epidurál van de ezekről az anesztes dönt!Nagyjából ennyit tudok :)

2013. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! 3# légyszives majd a baba születése után írd le kérlek, hogy mit tapasztatltál! Nagyon kiváncsi vagyok! Remélem lesz, majd a vízben vajúdásra is lehetőség! Melyik orvosnál fogsz szülni?Kellemes babavárást kívánok!
2013. júl. 19. 21:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Én októberben szülök, de mivel császár lesz, szerencsére ezek a dolgok nem foglalkoztatnak.

Barátnőm szült a héten, Ő az Orosházihoz jár. Őneki mondta az orvos, hogy jelenleg nincs apás szülés kivéve ha be tudja valahogy csempészni az apukát. Ez hétvégén és este/éjszaka lehetséges, amikor üres a sebészeti műtő. Ezt az utolsó előtti héten közölte velük a doki, volt is nagy felháborodás belőle, mert ha ezt előre tudja,akkor elment volna a városból szülni.

2013. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a doki és a szülésznő mondta, h elvileg nem lehet bemenni, gyakorlatilag a doki dönti el, nálunk bejöhet, pedig nem a főorvosnál szülök!

Kérdező, leírom szívesen, de pl a vízben szülés jövő évtől lehet, és az sem biztos még!

2013. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy minnél jobban felszerelt lesz és mama-családbarát! Más városokban már régóta van kád,labda, bordásfal, sétálhat az ember,meg minden!

Itt meg sehol se tartunk, még az apuka is alig mehet be!:(

Köszön a válaszokat! Várom még továbbra is a tapasztalatokat!

2013. júl. 20. 22:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, sajna levannak marad a nagyon. De apá szülés eddig is volt, most csak az átalakítások miatt van fennforgás benne. Bordásfal és labda pl eddig is volt a szülőszobán :) és ha komplikáció mentes a szülésed szépen halad előre, akkor a vajúdás alattnem kell végig feküdnöd, sétálhatsz is vagy labda v bármi. Ha infúziót kötnek be v ctgt a hasadra az persze más.

Mikorra várod a babát v még csak tervezitek?

2013. júl. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és agyermekágyas osztály is már baba mama barát :)24 órán át veled van a Picur, te fürdeted, ápolod. És az összes szoba ilyen. Szal alakul a kórház, ennél már csak jobb lehet :)
2013. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jó, hogy ezeket leirtad! Köszönöm!

Hát még csak nagyon a terv fázisban van a "dolog"!

Ezért csak érdeklődök! Mert hát a közelünkban (50km) van 5 kórház is, de mivel régóta egy kanizsai nőgyógyászhoz járok, ezért leginkább Kanizsa érdekel, hogy hogy állnak a dolgok!Amire odaérek még biztos válltozni fog, de én szeretek mindig mindent időben megtudakolni!

Mégegyszer köszönöm!

2013. júl. 21. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!