Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez valoban igaz a termeszetes...

Ez valoban igaz a termeszetes szulesnek vegen?

Figyelt kérdés

A hetvegen voltunk a rokonoknal, ahol tobb oreg meselte a szuleset.

Ami elegge meglepett az az, hogy a termeszetes szules vegen (amikor varrnak esetleg) az apolono regebben repat mutatott a szulo nonek, ma mar mu peni*zt. Ezt pedig amiatt, hogy mekkorara kell osszevarrni az anyukat.


Ez most tenyleg komoly??


2013. júl. 29. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

:D

Engem csak összevarrt, nem kérdezett

2013. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én egy hete szültem, nálam semmi ilyesmi nem volt
2013. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem volt ilyen. De nem is rossz ötlet :)
2013. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Arrol magyaraztak, hogy ez azert kell, hogy az apuka meretehez igazitsak az anyukat szules utan.
2013. júl. 29. 08:38
 5/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok!

nekem is jól jött volna, mert a mostani páromnak sokkal vastagabb, és elég kellemetlen, főleg behatolásnál.

2013. júl. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyámborogass. Nem hiszem, hogy a dokikat érdekli a szülés utáni további szexuális életünk. Összevarr úgy, hogy hasonlítson az eredetire. Néhányan még ezt sem tudják normálisan megcsinálni, nemhogy azon agyaljanak, hogy kisebbre vagy nagyobbra varrjanak. Amúgy a szexuális élvezetet szerintem nem (csak)a hüvely bejáratának nagysága adja, hanem főleg a hüvely izomzatának erőssége. Szóval lehet, hogy nehezen jut be, de harangozik, vagy könnyen beteszi, és pont kellemes...

Engem nem kérdeztek, hogy mekkora legyen. Összevarrták, szép lett. Kész.

2013. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
áááááááááááááá, neeee :D tényleg???? 12 éve és 2 éve szültem...nem volt ilyen, de le is fordultam volna a szülő ágyról :D
2013. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapja szültem, nem mutogattak nekem semmit. Vicces ötlet, de nincs ilyen.
2013. júl. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Butaság:) Ilyen nincs. Valóban, ha elég pénzt kap a doki, akkor normálisabban összevarr, ha nem, akkor így jártál. Nagynéném olyan rosszul varrták, hogy 18 év után is fáj a gátja ha időváltozás van.
2013. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nyári szünet van... :D unatkozni a tinik.
2013. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!