Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha pont pisilés közben folyna...

Ha pont pisilés közben folyna el a magzatvíz akkor is megérzem? Tudom, a pisilést vissza lehet tartani, de most mindig szórakozzak vele, hogy tudom -e tartani?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jo, hogy megkerdezted, erre enis kivancsi vagyok. A vizeletet, pedig nm jo pisiles kozben visszatartani, mert akkor nm urulsz ki teljesen, a visszamaradt vizelet pedig kivallo baci tanya.

Kellemes babavarast! Remelem jon segitokeszebb valaszis.

2008. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hajnalban felkeltem,hogy pisilnem kell. kimentem pisiltem aztán mikor felálltam éreztem,hogy még folyik valami. Akkor vettem észre,hogy megindult (nekem nem voltak az elején fájásaim). Szerintem észrevehető a különbség :) Mert az nem állt el a pisivel együtt, folyt tovább.
2008. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Nekem sem volt semmi fájás vagy előjel. Egy átlagos napon este 7 kor éreztem, hogy pisilnem kell, elmentem a WC-re és egy idő után szószerint éreztem, hogy a húgyhólyagom már kiürült (tényleg érezni)de mégvalami továbra is folyik. Nem tartott nagyon sokáig, de sokkal-sokkal tovább tartott a vizelés,mint eddig valaha is. Tudtam, hogy a magzatvízem szivárgott. Miután végeztem a WC-n párperc múlva párperc múlva azt vettem észre, hogy tiszta víz a nadrágszáram. Tehát kis szünet útán újra szivárgott. Megfürödtem összekészülődtem és a párommal kocsival bementünk a korházba. KB 9-re értünk be de se fájás se több víz nem vot.

Könnyű szülést.

2 hónapos tündér anyukája.

2008. jún. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!