Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szülő nőknek mért...

Császárral szülő nőknek mért fáj a szex? Nekik a hüvelyük érintetlen, nem?

Figyelt kérdés
Bocs ha hülye kérdés,én természetes uton szültem.Elgondolkodtatott hogy nekik mitől fáj a szülés utáni szex?
2013. júl. 30. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azért szex közben nem csak a hüvely van igénybe véve, hanem a méh és a hasizmok is (ott meg ugye lassan gyógyul a nagy vágás). Ráadásul ott a katéter helye is, ami sok nőnél szintén a fájdalmat okozhatja (sokszor begyullad tőle a húgycső/hólyag, ráadásul felszálló fertőzések melegágya)
2013. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan a sex faj vagyis nekem nem volt vele baj! Ami a fajdalom oka, h a mehet össze kell varrni ott ahol felvagtak illetve az egész hasizmot keresztül metszik igy a belső hegek okozzak a kellemetlen érzést!2csaszaros anyuka
2013. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert felvágják a méhedet és az is igénybe van véve szex közben.
2013. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy idő, amíg a hormonháztartás visszaáll, pláne, ha sokáig szoptatsz, mert a prolaktin hormon okozza legtöbb esetben a hüvelyszárazságot.
2013. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Fájt volna a talajtorna is, meg a jóga, meg sokminden más is. Ez egy nagy hasi műtét, van a hasfalon egy szép hosszú vágás, több rétegen át. Nem véletlen, hogy nem szabad császár után emelni sem pl. A szex meg nem olyan, hogy csak fekszel, és a hüvelyed érintett csak.:)
2013. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
sztem a kérdező azt gondolta,h. a császárosok is a hüvelyüket fájlalják . de ezek szerint nem.
2013. júl. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem a hüvelyem fájt konkrétan..Hogy miért az orvos sem igazán tudta megmondani,ő valamilyen fertőzésre gyanakodott,mivel én az első együttlét után rendesen be is lázasodtam(39fok környéke)

Amúgy a hüvelyszárazság és számtalan dolog közrejátszik...Nekünk sikosító és az idő/"gyakorlás" helyrehozta..

2013. júl. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem fájt, a szülés utáni elsőnél sem, igaz mi 8 hetet kellett várjunk. Lehet sokat számít az a + két hét.
2013. júl. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha valakinek száraz a hüvelye, és mégis együtt vannak mindenféle sikosítás nélkül, előfordulhat, hogy a hüvelyben kialakulnak hámsérülések. Aztán ebből lehet napokig tartó fájdalom, esetleg gyulladás is.
2013. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sima hüvelyi szülés után sem szabad emelni a gyermekágy ideje alatt,nem csak a császárosoknál van ez így!
2013. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!