Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A választott orvostól mikor...

A választott orvostól mikor és hogyan kérdezzem meg, hogy mennyiért vállalja a szülés levezetését?

Figyelt kérdés
2007. szept. 26. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor. De lehetőleg ne a szülés előtt két héttel. Időben informálódj, mire kell számítanod. Ne izgulj, neki nem ciki. Neked se legyen.
2007. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 3 hónappal a szülés előtt kérdeztem meg.úgy gondoltam ha nagyon sokat kérne még lenne időm átmenni egy másik dokihoz.
2007. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Először tájékozódjál olyan kismamáktól akik nemrég nála szültek, vagy hamarosan szülni fognak. Az ő elmondásukból majd kiderül hogy mennyit "kér" a doki és hogy ezt mennyire nyiltan válllalja.Ha ezt mindenki természetesen kezeli, akkor a dokitól is megkérdezheted szemtől szembe.Nálunk ez így van vidéken, mindenki tudja a tarifát, nyílt titok, de az orvosok nem beszélnek róla.Egyébként itt nálunk 30 ezer-50 ezer között mozog a tarifa. Én is 50 ezerrel "készülök". ( 36hetes kismama )
2007. szept. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!