Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sirtatok amikor a kezetekbe...

Sirtatok amikor a kezetekbe adtak a babátokat? Ha apad szülés volt, apuka sírt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 18:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

nálunk csak apuka sírt, pedig ne megy sírós típus

én nem nagyon tudtam akkor még felfogni

2013. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
egyikünk sem sírt
2013. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok én fogok-e, ha látok ilyen videokat mindig elkap a sírás :)
2013. aug. 13. 19:12
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is csak apa sírt. Én csak örülni tudtam, hogy végre vége. Megkönnyebbülést éreztem hogy minden rendben ment, mindenki egyben van. Az érzelmi fröccs nem ért utol.
2013. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nálunk is a férjem könnyezett, pedig nem az a típus.
2013. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Tica0121 ***** válasza:
Sajos sürgősségi császárral szültem, így nem sírtam... csak azt tudtam megkérdezni, hogy megvan mindene? És vitték is el. Apa hamarabb látta (azt a 3 mp-t leszámítva), mint én. Ő sem sírt, de rögtön felhívott, hogy fel sem fogja, hogy születhetett ilyen csodaszép kislányunk! :)
2013. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Mi sírtunk, mindketten...


Előtte hosszú évekig próbálkoztunk, lombikkal jött csak össze.

2013. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Egyikünk sem sírt.

Nem a kezembe adták, hanem a hasamra tették, még a köldökzsinór elvágása előtt...

2013. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen, mindketten, nagyon megható volt!
2013. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Sürgősségi császárom volt a 36.héten. MIkor kivették a lányomat nem sírt és csak annyit hallottam h az orvos mondja a másiknak h a köldökzsinór rá van tekeredve a nyakára és a mellkasára. Kérdezgettem h életben van-e vagy mi van most. Senki nem válaszolt. Levegőt nem mertem venni annyira ideges lettem. Utána hirtelen elkezdett sírni. Na akkor már én se bírtam tovább sírásba törtem ki. Mikor a fejemhez tették pár pillanatra megpuszilgattam a kis fejecskéjét és tovább sírdogáltam magamban. :)

6 hónap telt el azóta és még mindig könnybe lábad a szemem ha visszagondolok rá.

2013. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!