Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vettem málnalevélteát, de...

Vettem málnalevélteát, de annak a csomagolásán egy szó sincs arról, hogy méhtágító hatása lenne, vagy a szülésnél bármit segítene! Csak az, hogy torokfájásra+hasmenéskor ajánlják inni! Neketek is?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Jo és kész! :)

2009. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan igyad, nem lesz tőle semmi bajod! nekem a szülésznő javasolta!
2009. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hello, én szombeton szültem, ittam a málnalevél teát, szedtem a bogyókat( homeost) még a vajúdás alatt is, és a dokim kivolt akadva, hogy milyen lassan tágulok. 12 órát vajúdtam, mire kibújt a kisfiam. Nekem nem vált be. sajnos.
2009. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jót szeretnél magadnak és könnyű szülést, akkor inkább ne igyad! A málnalevél teának ugyanolyan hatása van, mint a magnéziumnak, bekeményíti a méhszájat, emiatt vajudáskor kétszer annyi időbe telik kitágulni, mint tea nélkül.
2009. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Én bizony inni fogom,de van sajna még 4 hét addig,pedig már majd kiugrok a bőrömből:D

Ezt írják nézd csak:


"Vannak olyan szerencsés anyukák, akik 2 óra alatt túlesnek az egész szülésen, mert eleve 5 perces fájásokkal indítanak és már jócskán kinyílt náluk a méhszáj is. Ezt annak köszönhetik, hogy rejtett vajúdáson esnek át, azaz napokon (vagy heteken) át fokozatosan kinyílik a méhszájuk, így a szülés időpontjára már csak egy kicsi út jut. Ezt a folyamatot elősegítheted, ha a 36. héttől málnalevél teát iszol vagy a méhszáj tágulását segítő homeopátiás bogyót szedsz (CAULOPHYLLUM C30 napi 1 golyócska a 36. héttől mindennap)."



Szerintem a titok nyitja,hogy hinni kell benne,pozitívan gondolkodni és inni inni és inni:)Az meg nem kell,hogy ráírják,elég ha tudod:)

2009. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én bizony ittam a 36. héttől és 3,5 óra alatt sikerült megszülnöm a kislányomat. Pedig első baba. Nem tudom, hogy a teának köszönhető-e, de én hittem benne, szerintem már ez fél siker!
2009. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az segített, 4 óra alatt megvolt a babó. Idd nyugodtan, ártani nem fog.
2009. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én hoztam a cikk idézetet:)


Utolsó két anyukától kérdezném,hogy egyből 5 percesekkel kezdtetek?Csak mert olyan rövid az az idő amíg megszületett a babátok:)

2009. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! A cikket is!
2009. okt. 30. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!