Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez nyákdugó volt?

Ez nyákdugó volt?

Figyelt kérdés
Ma délután pisilés közben észrevettem /már bocsi a kifejezésért/ hogy valami log belőlem. Színtelen talán picit sárgás kocsonya-zselatin szerű valami volt. Először az egészet nem sikerült, aztán zuhanyzás közben sikerült egy jó fél ujjnyit kiszedni. Nem volt véres sem rózsaszínes ahogyan írták, csak sima színtelen. Nem érzek semmi fájdalmat /vagyis ilyen jósló fájásokat/ kicsit fájogat a derekam és alul a hasam de ennyi. Olvastam hogy ez a nyákdugó lehetett de csak 33 hetes vagyok és még nincs is befordulva a babám. Oldalt fekszik és mocorog ahogyan szokott is. /elég élénk kis teremtés/ Holnap megyek orvoshoz. Mondjatok valamit mert eléggé félek és nem bírom ki holnap reggelig hogy ne tudjam mi volt ez.

2013. aug. 27. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

az volt,ne aggódj ez semmit nem jelent

holnap pedig kapsz felvilágosítást a dokitól!

2013. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egy nagyon pici darabja lehetett. A teljes nyákdugó nekem napokig távozott, több darabban, és volt, hogy tenyérnyi méretű véres darabok. Úgyhogy ne aggódj, ez egyáltalán semmi rosszat nem jelent!!
2013. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem kb 2-3 napig távozott a nyákdugó,de nekem nem darabos volt,hanem kicsit folyós takonyszerű(már elnézést). Viszont ahogy nekem elment,én másnap már szültem is(40+3 hetesen).De ez természetesen semmit nem jelent,mert van akinek elmegy és rá 2 hétre szül csak meg.Annyit viszont mindenképpen jó lenne ha kibírnátok,mert megszülnöd még tényleg korai lenne!

2013. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és azt lehagytam,hogy nekem véres volt,mert nekem már tágulási vérzésem is volt.

Utolsó voltam.

2013. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem vajùdàs alatt ment el,ugyan ilyen volt mint amit ìrtàl.
2013. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az orvos is megerősítette ma az volt de csak kicsi darabja. Mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2013. aug. 28. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!