Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszájvizsgálattól beindulhat...

Méhszájvizsgálattól beindulhat a szülés? Hétfői hidegfronttól?

Figyelt kérdés

40+2 kismami vagyok. Ma megvizsgáltak, minden zárva, pici feje még be sem állt. Azóta jobban görcsölgetek mint eddig.

Kétségbe vagyok esve hogy mi lesz, jövő héten indítják ha addig nem lesz semmi.


2009. okt. 31. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szija

A méhszájvizsgálattól beindulhat.Nekem az első után estére beindult!!

Hajrá!!!

2009. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de előfordulhat! Gondolom szeretnéd hogy igen :D Könnyű, gyors és problémamentes szülést neked :) A vége ugyanaz: Babád a karodban!!!! Gondolj erre ne a kétségeidre. Hajrá!
2009. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem egyértelműen attól indult be, tuti nem szültem volna még, de a dokim ügyeletes volt aznap éjjel, és gondolom így kényelmes volt neki. Kiírt napon szültem.
2009. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy sima méhszájvizsgálattól elvileg nem indulhat be.

DE a dokik szeretnek egy kicsit "jobban" vizsgálódni a terhesség végén, amikor is egy kicsit rásegítenek a tágulásra, és olyankor beindulhat. De akkor sem feltétlenül:)


Első terhességem alatt minden alkalommal volt vizsgálat, mert korán nyílni kezdtem. Mégis úgy kellett indítani a szülést a 41. héten.


Most a 26. héten voltam utoljára rendesen megvizsgálva, mert dokit váltottam akkor. De nekem már a 8. héttől 1110 a méhszájam, és kiváncsi lennék, hogy most a 37. héten hogy állok...


Most hogy vagy? Görcsölsz még? Vagy esetleg már babázol?

Minden jót:)

2009. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pici barnás pecsételés volt még reggel + két brutális fájás. Aztán semmi. Hasam alja folyamatosan fájdogál, és a derekam is. Picur non-stop munkában van, kiszakíthatná már valahogy azt a magzatburkot.
2009. nov. 1. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is-is.Ha már jó érett a babó,akkor beindulhat a vizsgálattól is,de a hidegfront is rátehet egy lapáttal:)Mikor én szültem,már bent feküdtem 1.5 hete a terhespatológián magas vérnyomi miatt:(,és ott a csajokkal jól összebarátkoztunk.Épp számoltuk,hogy már 4 napja nem ment senki szülni,hát mi lesz velünk.Aztán másnap jött egy hidegfront,és 6-an is megszültünk aznap:))))
2009. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!