Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerbiában Zentán van e itt...

Szerbiában Zentán van e itt valaki közületek, aki ott szült?

Figyelt kérdés
Tudom, elég kevés az esély rá, de gondolta megkérdezem hátha..

2013. szept. 11. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szabadka nem jo? Mi lenne a kerdesed?
2013. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm...Zenta talán jobb lenne..kiirtam kérdést, hátha..egyébként Szabadkán milyen az ellátás?
2013. szept. 12. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:

En nem panaszkodom az ellatasra. Figyelmesek voltak a noverek, segitettek barmiben. A babat ok rendeztek, 3 napig voltam bent, egyszer tettem tisztaba a picit, mindig ok csinaltak. Tudtunk pihenni ejjel, minden este 10-kor elvittek a babakat, reggel 6-kor hoztak vissza. Szerintem ez igy tokeletes volt, mert legalabb ki tudtuk pihenni a szulest.

En ugy hallottam Zentan ott van vegig a baba, ejjel-nappal.Egy baratnom ott szult, es panaszkodott, hogy le sem bagoztak a noverek. Azt sem tudta neha mit csinaljon a babaval, nem mondtak neki semmit. Nem tudott szoptatni, igy irt fel az orvos tapszert, amirol a noverek nem szoltak, nem kapta el a receptet, a pici ehes volt, a tapot meg kellett volna venni. A kovetkezo vizsgalatnal megkerdezte a doki, h adja-e a tapit neki, es csak nezett, hogy mi van, mert nem is tudott rola. Szoltak a novereknek, azok pedig jol le b...k a csajt, h mit gondol, nekik kell mindenrol gondolkodni?? Miert nem vetetett valakivel??

A masik a tisztasag. Azt mondta h inkabb meg halt volna, mintsem h rauljon a wc-re. Szabadkan pl. olyan tiszta volt a wc, h az vmi csoda. Bar szabadkan mas, mert minden szobara, ahol kb.vannak 6-an, van egy furdoszoba wc-vel bent a szobaba. Azt reggel, delben, este takaritotta a takarito no.

Mondjuk az en lanyom picin szuletett, az orvos azt mondta, h kapjon minden este tapot is, h jobban hizzon. Nekem nem kellett tapot vennem, kaptam a korhazba.

Mindenkinek mas es mas tapasztalata van. Valakinek jo, valakinek rossz. Van aki Zentara eskuszik, van aki nem.

2013. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Én itt lakom Zentán, egybként kanizsai voltam, csak valoszinűleg, majd ha egyszer odajutok, hogy gyereket szülök, akkor nemtudom, hogy mire számitsak..Azért érdekes, hogy milyen különbségek vannak a két korház között...Mondjuk arra, hogy le se sz..ják az embert sajnos ezt tapasztaltam már meg én is akkor mikor apumat egyszer behoztuk éjjel, mert nagyon rosszul lett..bevittük a sebészetre és csöngettünk, semmi..látom az első emeleten a korlátnál elsétált egy nővér lenézett ránk, és sétált tovább, mintha nem is vett volna észre bennnket...ugyhogy...nemtudom mit mondjak...Meg ez, hogy az orvosoknak automatikusan fizetned kell, hogy "mnden rendben legyen" ez engem nagyon felháborit..Valoszinűleg azon is mulik, hogy ads e az orvosodnak, vagy sem....Még 1x köszi a választ!
2013. szept. 13. 07:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is felhaborit, ugyhogy mi nem adtunk az orvosnak semmit. Nem is tudom ki volt az orvos mikor szultem. Csak akkor lattam, mikor varrt, de eleg jo fej volt. Meg a noverek, szulesz nok is.
2013. szept. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!