Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasznat vettetek az eldobhato/...

Hasznat vettetek az eldobhato/halos bugyinak a korhazban? Erdemes venni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A hálós bugyi nagyon jó volt,kényelmes,kimosni 1 perc volt és hamar száradt.
2013. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 katalin79 ***** válasza:
szia én is azt vittem magammal tennát, zuhanyozáskor csak átmostam ,könnyü kimosni és hamar szárad,nagyon kényelmes és jól tartotta a betétet
2013. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, tena volt nekem is, de én nem mostam, hanem kuka :-)
2013. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon hasznos volt. Nekem eldobható volt.
2013. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hm, akkor veszek. Eddig nem ereztem iranta az ellenallhatatlan vagyat... :-) koszi
2013. szept. 12. 12:48
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon hülyén néz ki az eldobható, de én is olyat használtam. Még a doki is mondta, hogy egy ideig még ilyet használjak, mert nagyon jól szellőzik. Az enyém nem lett véres soha, mert gyakran cseréltem betétet, de az anyaga miatt mindenképp hasznos.
2013. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia, én is használtam, ilyet, és ezt is ajánlom, mert sokkal jobban tartja a betétet, mint egy bugyi formájú. Én 3 csomaggal vittem be, szerintem tök olcsó, én is volt, hogy kimostam, hogy nehogy kevés legyen, ha véletlenül baleset lenne, de végülis mikor jöttem haza kidobtam...

Szerintem nagyon klassz kis találmány:

[link]

2013. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok itt az egyetlen, aki nem bírta magán elviselni? Vittem be én is, 1-et elhasználtam, a többi azóta is megvan. Én sima kínais pamut bugyit használtam, tökéletes volt. Szerintem alapvetően nem rossz dolog, maximum nem használod fel, ha nem jó.
2013. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Eldobhatósat vegyél,nem kell mosni. Nekem is nagy hasznomra volt!!
2013. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor mar csak az a kerdesem, h dm-ben vagy patikaban keressem? (esetleg brendonban?)
2013. szept. 12. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!