Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés óta rengeteget pukizok,...

Szülés óta rengeteget pukizok, lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
Annyit és akkorát, hogy nem hiszem el, már kezd nem vicces lenni. Mi lehet az oka??
2013. szept. 29. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Természetes a beleid gyomrod kezd visszatérni a régi helyére! Rendeződnek odabent a dolgok!
2013. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első is írta, most mennek vissza a beleid a helyükre. Nekem szülés után nagyon durva hangok jöttek a hasamból. :/ :)
2013. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:):) Ez természetes, rendeződnek vissza a dolgok :):)

Ez velem is volt, főleg rögtön császár után. Mozogni nem lehetett akkor, olyan görcsökkel jött mintha megint vajúdnék, és persze pukkangattam, a szobatársaim legnagyobb örömére. A végén égtelen röhögés lett a vége, frissen kaszabolt hasfallal, már nem is tudtam mi volt a roszabb a puki-e vagy a röhögés miatti hasfájdalom. :)

2013. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy előttem is írták, teljesen természetes.

Nekem császár után néhány nappal lett iszonyú hasgörcsöm, egyszerűen nem tudtam eldönteni, hogy mi van, már majdnem indultunk a kórházba, mert olyan fájdalmaim voltak, hogy fel sem tudtam kelni. Másfél óra szenvedés után jött egy jó nagy puki, és utána semmi bajom nem volt. Egy biztos, akár így, akár úgy szül az ember, a dolgok bizony átrendeződnek odabent, és a visszarendeződés zajjal jár... Espumisant egyébként vehetsz be, az eset után én két dobozzal elfogyasztottam, bár eleinte nem hittem, hogy segíteni fog, de segített.

2013. szept. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előttem már leírták, hogy a természetes rendeződés miatt van ez.

Viszont szülés után mindenfélével etetnek a rokonok (madártej, sütik, össze-vissza kaják) és nem a megszokott ütemben eszel, hanem bekapkod az ember, mert nem figyel oda. Ez is lehet az egyik ok.

2013. szept. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn is ateltem ezt :)) szules utan par oraval a szobatarsammal rohogtunk egymason. Nem tudtam visszatartani, eszre sem vettem h jon :) kb 4 hettel a szules utan megszunt.
2013. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!