Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik lesznek a jelek, mire...

Mik lesznek a jelek, mire figyeljek? Elkezdtem félni!

Figyelt kérdés
Másodszor várok babát,de első gyermekem 35. hétre sürgősségi császárral jött világra.Most is császárom lesz okt.21-én,ha addig be nem indul magától...Mivel elsőnél nem készült még kifelé,ezért eszempontból első szülőnek számítok szerintem.Nem tudom mire figyeljek..Ha előbb indulna...Minden elkészítve,ma kezdem 37. hetet.

2013. szept. 30. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szülés kétféle módon indulhat el, vagy elfolyik a magzatvíz, vagy határozott nem szűnő, egyre erősödő fájásokkal. Mindkét esetben azonnal indulni kell a kórházba. Ne félj, biztosan tudni fogod, ha elkezdődött! :)
2013. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Olvasom itt pl a nyákdugót...Valakinek másnap babája lett van akinek csak két héten belül,mit csináljak ha távozik,akkor menni kell vagy nem?

Magzatvíz milyen lesz?Tudni fogom hogy nem pisi?

Vannak jóslófájásaim(azt hiszem azok)keményedés és mensigörcs együtt)ilyenekre számítsak csak erősebbek?

Ha éjszaka indul akkor a kórház autóval kb 5-8 perc,a nagyomat viszont el kell vinni mamáékhoz ami kb 20 perc.Arra van idő,vagy engem leraknak kórháznál,apa elviszi és visszajön?Nem késik le semmiről akkor?

A kórházban kell mondanom h van fogadott dokim és hívni fogják?

2013. szept. 30. 09:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Na.... elöszőr is nyugi :)


Másodszor, a Kiskönyvedben benne van, hogy ki az orvosod. Ha mindig ugyanaz írja a bejegyzéseket, pecséteket akkor tudni fogják (Nekem legalábbis meg sem kérdezték- csak mondták, hogy hívtuk már az orvosát).

Szóval a dokid jönni fog, de az ügyeletes doki úgy is csak akkor hívja fel ha már tutira lesz baba :)


Nekem nem folyt el a magzatvizem, burkot repesztett a doki a kórházban.

Nálam egyre erősödő és szűnni nem akaró fájások jöttek. Fél óra után rájöttem, hogy ezek AZOK a fájások :) Mértük az időt és amikor 5 percesek lettek akkor elindultunk (10p. a kórház).

2013. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, elöző vagyok.

Szóval a kórház 10p volt. Hajnali 3-kor bementünk, vizsgálat stb. 4-kor a szülőszobán voltam, 6:09-kor meglett a Kisfiam :)


Szerintem agyban dől el a dolog, nem szabad izgulni annál rosszabb lesz, hidd el!


Sok boldogságot!

2013. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen mind szép és jó,köszi is,de nekem mindenképp császárom lesz,tudni fogják azt is?21-én mindenképp de ha előbb indul be akkor is..
2013. szept. 30. 09:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A nyákdugó van akinek elmegy előbb, kinek szülés előtt közvetlen (pl. nekem is) csak jelző értékű, de még nem feltétlenül jelzi a szülést. A fájások hasonlóak a jóslókhoz, de jóval erősebbek. Tudni fogod, hogy ez már a szülés mert nagyon fog fájni és nem múlik. Egy meleg zuhany eldöntheti a dolgot, mert ha jósló hatására elmúlik, ha nem felerősödik. Mivel császárod lesz, ne húzd az időt, ne várj otthon, hanem fel kell hívnod az orvosod, bevágódni a kocsiba és indulni. lesz időd a nagyobbat is elhelyezni bőven. ha az orvosod még nem érne be mire te, jelzed az ügyeletesnek, hogy császár van programozva. És tényleg ne izgulj! Olyan még nem volt, hogy valaki nem vette észre hogy szül. :)
2013. szept. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyosak vagytok!
2013. szept. 30. 10:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért kell császárral szülnöd? Gondolom nem az előző császár az oka...
2013. okt. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Újra toxémiagyanús vagyok,elsőnél is emiatt volt.
2013. okt. 2. 09:27
 10/11 A kérdező kommentje:

Doki így látja jónak a hegek miatt is.

De ez engem nem stresszel,a lényeg,hogy minden rendben legyen velem és babával.

2013. okt. 2. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!