Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a II...

Szült valaki mostanában a II Számú Női Klinikán?

Figyelt kérdés
Januárban fogok szülni a II számú klinikán, a Tömő utcában. ( az biztos, hogy Tömő utca) Semmit sem tudok a kórházról. Tudnátok abban segíteni, hogy milyenek a szülőszobák, mennyire korszerűek, tiszták. Érdekelne az is, hogy lehet e külön szobát kérni. Meglehet-e választani azt, hogy milyen módon szeretnék vajúdni. Gondolok itt arra, hogy ha jól esik akkor kádban, állva, ülve stb. Találtam az interneten pár képet gyönyörűen felszerelt szülőszobákról. bordásfal, labda, kis pihenő sarok fotellel az apukának. Elvileg a női klinika, de hallottam, hogy felújítás is volt vagy még van is és most nem tudom, hogy az a Tömő utcai, ahol én fogok szülni. Hogy ha valaki tud bármit ezzel kapcsolatban, leírná a tapasztalatait? :) És érdekelne minden!!!!! Nővérek, szülésznők, csecsemősök, kórtermek, hangulat! Köszönöm!
2013. nov. 1. 21:35
 1/1 Julie S ***** válasza:

Az ideiglenes helyen ne számíts nagy dolgokra. Én káddal ott nem találkoztam, de zuhany alá lehet menni vajúdás alatt. Labda is van, bordásfalat se láttam. Én a ctg után sétálva, guggolva, állva, zuhany alatt vajúdtam.

Különszobát lehet kérni, ha van szabad.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2013. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!