Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetesen még faros a baba....

37 hetesen még faros a baba. Megfordulhat még?

Figyelt kérdés
Volt akinek befordult az utolsó pár héten?
2013. nov. 6. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. 37-38. hét környékén fordult be, mindenféle csalogatás nélkül. Ha csalogatni akarod, vannak mindenféle praktikák, ha hiszel benne, van valamilyen homeós bogyó is.
2013. nov. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En hallottam olyan hazipraktikat amivel allitolag be lehet forditani a babat, pl; tarts egy eros lampat a hasad ala es a baba a feny fele fog fordulni.

Nem tudom jo e de meg lehet probalni

2013. nov. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babám a 40. (!!!) héten fordult - igaz, ő akkor fejvégűből farosba. Reméljük, ez úgy is megtörténhet, hogy farosból fordul fejvégűbe. :) Sok szerencsét, könnyű szülést!
2013. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 36. héten faros volt,a 37-39. héten fejvégű volt, a 40. héten megfordult farfekvésbe. Igen, megfordulhat!!! :)
2013. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen megfordulhat,szülésnapján is mikor beindulnak az események az
2013. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak esetek amikor igen, de lássuk be, hogy nagyon kicsi rá már az esély. Én ugyan ebben a cipőben vagyok...

Van néhány házi praktika amitől állítólag megfordul, pl. én négykézláb vagyok naponta többször, de eddig semmi. :(

2013. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lehetséges

unokahúgom a szülés előtti nap fordult be (ő is farosan helyezkedett), úgy tervezték már, hogy császár lesz, előkészítették, aztán valamiért végül megnézték mégegyszer és akkor derült ki hogy meg tud születni mert befordult

2013. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ide irom hatha valaki ratalal erre a kerdesre, nekem nem fordult meg, csaszarral szuletett vegul, most mar 4,5 hos a tunderke! :)
2014. ápr. 10. 04:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!