Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek Békéscsabáró...

Mi a véleményetek Békéscsabáról, érdemes ott szülni?

Figyelt kérdés

áprilisba szülök és B.csabán szeretnék de nem tudom hogy ott milyenek az orvosok . Figyelnek a betegekre

Tapasztalatokat szeretnék halani , olvasni



2013. nov. 12. 07:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem még csak a tervek vannak meg, de leírom én mit gondolok :)


Gyulán akartam szülni, mert teli van ismerőssel, illetve közelebb is van. De olyan sok jót hallottam Róna Istvánról, hogy annak ellenére, hogy utálom a csabai kórházat lehet átpártolok oda, feltéve ha ő lesz a fogadott dokim.


Ha nem tudom megoldani, hogy ő legyen én nem szülnék csabán :(

Nekem rossz tapasztalatom van onnan (nem szülészet, nőgyógyászat részről). Lehet valaki pozitív lesz, mivel nekem a szülészettel nincs tapasztalatom.


(röviden: leestem a lépcsőn emiatt bekerültem a balesetire, ahol olyan szinten bunkók és lekezelőek voltak, hogy hihetetlen. Behívtak engem röntgenre, én elkezdtem az ajtó felé bicegni, mire odaértem már hívták a következőt. Bementem, elnézést kértem, hogy nem értem oda időben erre leszidtak, hogy miért nem tudtam jobban szedni a lábam? Erre ondtam, hogy "talán azért mert lehet eltörtem már megint". Erre nem mondtak semmit csak hogy üljek le. Hideg, barátságtalan, udvariatlan volt a röntgenes nő. Remélem csak ő, és a szülészeten másmilyenek)


Bocs a regényért.

2013. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én csabán akarok szülni. Nekem a nögyogyaszatrol jo tapasztalatom van. szakszerüek és normalisak voltak pedig nem adtunk pénzt. 3orvossal talalkoztam egyik se volt lekezelö. persze nem babusgattak. (sajnos nem szülés volt hanem gyogyküret).

én ugy gondolom barmelyik orvosra rabiznam magam ott.

Rona drrol én is csak jot hallottam. De személyes tapasztalatom utan nem őt valasztanám. 4Dn voltunk fel akartuk kérni de megbeszéltük elöbb megismerjük majd ha ugy gondoljuk kérünk magánrendelésre időpontot a következö kötelező uhra és akkor felkérjük ha szimpi. De nem volt az. Akármit mondtunk vagy kérdeztünk megcáfolt mintha hülyegyerekek lennénk. Persze ő is szakszerü volt mindent elmondott de..nemtudom lekezelőnek éreztem kicsit. Persze biztos nem mondtunk okosságokat de például a párom nagy büszkén megjegyezte hogy mennyire mozgékony a kicsi ugy valaszolt ra hogy hát persze hiszen az a dolga .Olyan érdekesen hangsulyozta mintha mitmerészelünk észrevételezni...Mindig a szavunkbavágott egy kérdéstnem tudtunk egymondatban elmondani....Biztos sietett meg ember ő is.de én csalodtam a sok jo sztori utan..pedig közeli ismerős ajánlotta. De persze attol neked még lehet szimpatikus.

2013. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szia én idén februárban szültem csabán a szülésznőkről nem lehet rosszat mondani Baukó dr úr és Róna Istvánra nem lehet panaszkodni de Ombódi dr úr hát nem a kedvencem volt én nála szültem és nem a kedvenc élményem közé tartozik első gyermekem szültem nála de én azt mondom soha többet nem akarok nála szülni nem szeretnélek meg ilyeszteni de ha nincs fogadott orvosod azt ajánlom fogadj megérné ha két dr közül választanál ők nagyon alaposak és rendesek amúgy a nővérekkel sincs gond odafigyelnek rád segítenek bármiben előnyös csabán szülni szülhetsz kádban is én azt választottam csak a fiam nagyon gyorsan akart kibúni így a szülű ágy maradt:) :) remélem hasznát vetted a válszomnak
2013. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

Jelen! :) Először egy kérdés! Dr.Tóth Attilát ismeri valaki? :) Én is áprlilisban fogok szüni, és Békéscsbán.


egyébként másfél éve szültem a lányom B.csabán. MEgmondom őszintén, volt aki elég bunkó volt, de volt akire egy rossz szavam se volt.

Fogadott dokim nem volt, így egy szülésznőnél szültem, nagyon kedves figyelmes volt.

a csecsemős nővérek már húzósabbak voltak. a lányom nem szopott. de a tejem fejtem és üvegből meivott 90-100 ml-t. Viszont a nővérek nagyrésze nem adott üveget, amivel könyebb lett volna, sőt, még engem vádoltak hogy miért nem akarom, hogy szopjon a lányom.

4-diknapon Omdódi bejött, és a többi anyuka előtt kérdezte meg "magából kiszedték már a madzagot?" szóval ő Nekem sem a szívügyem! Tímár Márt volt az egyik orvos akinél szültem, a másik pedig Szurovecz Csilla.ezen kivül párom, és még vagy 2-3 tanuló volt bent.

2013. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hát érdemes olvasgatnom :) végülis olyan rosszakat még eddig nem olvastam de nem is szeretnék :) mert végülis más lehetöséget nem látok csak ott Szülni mert Gyuláról még több rosszat hallotam ezért is vagyok enyire kiváncsi hogy B.Csabai kórház milyen ...
2013. nov. 14. 07:46
 6/17 anonim ***** válasza:
kedves 4 dik hát igen Ombódi belőlem sző szerint kicibálta a varratot sikítani akartam de egy hang sem jött ki a torkomon pedig varratszedés előtt tusoltam vagy fél órát puhítottam a varratot és még úgy is fájt:) szülés után úgy vart össze hogy az ágy elé tolt egy hokedlit rátette a lábát és rá az enyémet nagyon gáz volt mogorva is első gyermekem 4 és fél óra alatt született meg vajúdással együtt ő 18-20 órát mondott nekem és mikor hívták hogy már nyomni kell lázongott hogy miért költik fel:) róla ennyit
2013. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

4 es vagyok...hát én sem hallottam sok jót róla, de ez volt az első tapasztalatom vele, remélem több nem lesz. Nem is értem miért van kórházban egy ilyen doki?!

Én most Tót Attilához járok mint nőgyógyász, terhesség előtt is nála voltma, Gyomaendrődön rendel...gondlkodom hogy megfogadjam-e. Nem tudom mennyi illik vagy mennyit vár el, ha megfogadom! AMúgy amikor lányommal mentem be a kórházba hogy kiírt dátum lejárt és semmi jele a szülésnek, ahogy vették fel az adatokat, rögtön, a legelső kérdésük az volt, ki a fogadott orvosom?...

2013. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

engem pont Ombodi mütött azthiszem. Velem normalis volt mondjuk lehet annyora kibögött fejjel toltak be a műtöbe lehet megesett rajtam a szive.


Én pont őt akartam emiatt felkérni de azt setudom hogyan.....gondolom el kéne menni egy magánrendelésére vagy hogy nem tudom nem csabai vagyok. Én azért nem gyulát választottam a fent emlitett mellett mert az nekünk 1jo ora kb. csaba meg 30perc kb.max 40. ha valami van jobb hamar odaérni. még ez is szempont volt.

2013. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4es vagyok.Nekem más lehetőségem nem is mradt :) Csabához tartozunk, Dévaványáról kb. 1 jó óra az út.
2013. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2es vagyok ismét. benéztem,Dr Bauko volt nem Ombodi. bocsi.

Ma beszéltem a védönövel és azt mondta Dr Rona nem igazán vállal szülést.

Azért egy kérdést megér...Hanyadik hétben akartok orvost fogadni? Ugyérzem kifutok az időböl. A védönö azt tanacsolta a 28hetes uh utan felkereshetem akkor mar nem korai és nem is késö.

2013. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!