Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy a 32. héttől...

Normális, hogy a 32. héttől kezdve nem tudok rendesen járni a szeméremcsonti fájdalomtól és nagyon kemény joslófájásaim vannak?

Figyelt kérdés

Most leszek 35 hetes a doki jövő héten fog látni, én meg csak jóslók keményedek és úgy megyek mint egy pingvin....

Valószínűbb így, hogy nem várjuk meg a 40. hetet?


2008. júl. 10. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a 22. hét környékén kezdett el iszonyatosan fájni a szeméremcsontom, ahogy írtad pingvinné váltam én is. aztán elkaptam valami hányós-hasmenős-lázas vírust, és nemtudom a lázcsillapító vagy maga a láz hatására, de elmúlt a fájdalom. Aztán pár hét múlva, de kicsit enyhébben újrakezdődött. A doki azt mondta ez teljesen normális, nem igazán lehet vele mit kezdeni, rendeződnek az izmok...úgyhogy megszoktam hogy együtt kell vele élnem még pár hétig. Most vagyok 34 hetes..

A jóslófájásokról nem tudok nyilatkozni, mert nekem azok még nincsenek, csak keményedések párszor egy nap.

2008. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Én is így voltam, a 23. héttől. Valószínű jóslófájásaid vannak, a pocakkeményedés is egyfajta görcs. Ha rendszertelen időlözökben jön. De ez nem jelent semmit. Nekem a 36. héttől voltak, és 41. hétre szültem. A másodikkal csak az utolsó héten voltak. Pihenj sokat.
2008. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!