Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben, a Kenézyben hány...

Debrecenben, a Kenézyben hány napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat kell? Hol kell kérni, és kerül-e valamibe?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
És ez mihez, miért kell?
2009. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Január végére vagyok kiírva,és olvastam,hogy ezt is kérik a szüléshez.Majd a baba anyakönyvezéséhez.

30 hetes km

2009. nov. 23. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszi, nem tudtam, hogy ilyen is kell hozzá.
2009. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ott fogok szülni decemberben.

Nekem a védőnőm 300 napnál nem régebbit mondott, már beszereztem, és csak akkor kell, ha nem Debrecenben kötöttél házasságot.

DE! Az anyakönyvezető meg tiltakozott, hogy ezt a törvényt nyáron eltörölték ,és elég az eredeti kivonat...

Én inkább kértem egy másolatot, biztos ami biztos...

2009. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ott szültem januárban én 30 napnál nem régebbit vittem nekem azt mondták, de jó lett volna az eredeti házassági anyakönyvi kivonat is.

Ha Debrecenben kötöttetek házasságot akkor nem kérik azt sem úgy tudom. A polgármesteri hivatalban kell kérni ott ahol a házasságot kötöttétek (anyakönyvvezetőnél).

Ingyen adják ki csak mond, hogy miért kell.

2009. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!