Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az a szülés után...

Milyen az a szülés után üléshez használható gumigyűrű vagy gumikarika? Hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok és most készítem össze a kórházi csomagomat. A védőnőtől kapott listán szerepel egy gumigyűrű, ami mellett megjegyzésként annyi szerepel, hogy a gátmetszés után megkönnyíti az ülést. Mi ez pontosan? Használtatok ilyent?
2009. nov. 24. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Közönséges úszógumi tökéletesen megfelel, a lényeg csak annyi, hogy üléskör a súlyod a combodon meg a popsidon van, a középsö részed nem ér semmihez se - igy a gátmetszéses részt nem nyomja.
2009. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mégegyszer: tehát te az úszógumiba "beleülsz" ugy, hogy az érzékeny rész van a gumi középsö lyukján.
2009. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

No, ez eszembe sem jutott:) már egész nap azon agyalok, hogy milyen lehet ez a gumigyűrű. Igaz, fogalmam sincsen hol veszek novemberben úszógumit, ráadásul "fel is kell próbálnom", elég keskeny a csípőm...legalábbis 37 hete még az volt:)

Köszönöm a segítséget!

2009. nov. 24. 16:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Gyerekes ismerőstől nem tudsz kérni? Egyébként szerintem Decathlonba vagy valami sportszeresben, esetleg játékboltban tudsz venni.

Könnyű szülést és sok boldogságot!

2009. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ülőpárnának hívják amúgy:DÉs gyógyászati boltban lehet kapni:)Én nagypapitól örököltem,mert a fenekem műtötték:DAnno még suliba is vittem magammal:DMost is hazsnos lesz ha megérkezik a pici:)


A&A

2009. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Úszógumi, de jó ötlet. Én ülőpárnát vettem a Brendonban 2000 Ft-ért. Bár, lehet, hogy egy jobb úszógumi is kerül annyiba? Bár azt később másra is tudod használni.

De nekem nagyon jó volt szülés után. 2 hétig csak azon tudtam ülni.

[link]

Most nézem, hogy azóta már jó drága lett. Én még akciósan vettem. Nézd meg gyógyászati segédeszköz boltban, ott talán olcsóbb lehet.

2009. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok a válaszokat! Beszerzek egyet egészen biztosan.
2009. nov. 25. 08:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Brendonban vettem az enyemet, azert sokkal jobb egy uszoguminal, nagyobb bababoltokban van, uloparna a neve.
2009. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a drága ülőpárna jobb, nekem úszógumim sem volt, mégis simán ültem és nem fájt. Még jó, hogy nem ruháztam be rá :-))) Amúgy az úszógumi nincs 2000.-, a strandon, ahol drága, 500.-ért vettünk a gyerekeknek a nyáron. És az ismerősöknek tuti van egy kölcsönbe, ha nagyon kéne.
2009. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Arra ne számíts hogy nem fog fájni... Nekem is úszógumim volt és nagyon jól jött szoptatáskor, üléskor a kórházban.
2009. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!