Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szulesnel szolhatnak a mukorom...

Szulesnel szolhatnak a mukorom miatt?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam mar, hogy csaszarnal gond lehet, foleg ha szines, de ez a termeszetes szulesre is vonatkozik? Szolhat miatta a doki?

[link]

ilyen nagysagu a kormom


Elore is koszi!

Nati



2013. dec. 26. 21:59
1 2 3 4
 1/34 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Nem a nagyság miatt szólnak, ha szólnak.Orvosa, és szülésznője válogatja.Hanem azért mert nem látják a természetes körmöd, amiből sok mindent le tudnak vonni,hogy milyen színe van.Tisztázd a dokiddal, ha van, hogy gond-e.Van aki kifejezetten ellenzi, de van aki nem szól.
2013. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem természetes szülésnél semmi jelentősége, de az orvosok szeretik, ha van vészforgatókönyv is. (Gondolom a pulzoximeter működését befolyásolja, bár nem tudom milyen egy császár ilyen szempontból.)
2013. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
61%
Ekkora körömmel hogy akarod ellátni a gyermeked???
2013. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%

ez nem iskola, hogy szóljanak, de jobb, ha ezt elfelejted, mert ilyennel nem lehet babázni! mivel egy újszülöttet olyan gondosan kell megfogni (hacsak nem vagy rutinos, de biztosan nem, ha ilyen körmökkel akarsz ennek nekivágni) hogy ezek a karmocskák csak akadályozni fognak.

nem beszélve a pelenkázásról, meg ha szoptatsz, a baba szájába is bele kell nyúlnod (megszüntetni a vákumot, úgy tudod csak leszedni a ciciről, mert betojsz a fájdalomtól mikor a hamvas "szűz" mellbimbódat előszőr szívja erősen egy iciri-piciri éhes kisbaba) :)

szedd le. majd ha úgy látod, hogy karmokkal is tudsz babázni, legyen megint.

nekem is volt, szülésre leszedettem, aztán most tövig reszelem, mert a baba fogzik, és kenegetem az ínyét zselékkel. a minirövid köröm a praktikus szerintem pici baba mellett!

2013. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Babazasnal nem hiszem hogy zavarna, kisocsemet rengetegszer furdettem, pelenkaztam, oltoztettem ilyen kormokkel, sose zavart. :)

Szoptatni pedig nem fogok, ez mar jo par honapja egyertelmuve valt.

Igazabol ebbol a szempontbol csak a szules erdekel, hogy ott szolnak-e erte, de ha kesobb zavarna a babazasban, nyilvan leszedetnem.

2013. dec. 26. 22:33
 6/34 anonim ***** válasza:
44%

Műkörömmel babázol, szoptatni nem akarsz...szép kis "anya" leszel :(((

Gondolom még 20 éves se vagy.

2013. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Fel sem merult, hogy amiatt ne szoptassak, mert nem akarok.....21 hetes vagyok, a tejnek semmilyen formaja nem jott meg ki belolem, a doki szerint nem is fog, raadasul ikreim lesznek, akikkel kinszenvedes lenne szoptatni. Termeszetesen, ha megis lenne tejem, kapnanak, csak cumibol.

A mukoromrol pedig.....eleg sok anyukat ismerek, akik ujszulott koruk ota az enyemhez hasonlo karmokkal neveltek a gyerekeiket, akik semmifele serulest nem szenvedtek, normalisan felnottek, es egeszsegesek.

Neked meg gratulalok, hogy ezek alapjan iteled meg, milyen anya leszek.

Mellesleg 23N.

2013. dec. 26. 23:12
 8/34 anonim ***** válasza:
50%

Miért váraz terhesen tejet???

Az előtej meglétének semmi köze a későbbi tejmennyiséghez.

Ráadásul igenis lehet ikreket is szoptatni, keresztanyámnak is ikerfiai vannak és 8 hónapos korukig szoptatta őket.

Mindent lehet ha akarjuk, de a te műkörmös, kényes életmódoddal ez lehet, hogy elképzelhetetlen.

Az ilyennek, mint te egyből összejön a gyerek, ráadásul kettő, aki meg valóban megérdemelné, az sokszor elvetél, ez annyira igazságtalan!!!!

2013. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Gratulalok az utolso mondatodhoz, szanalmas es undorito vagy!

Honnan veszed, hogy en nem probalkozok evek ota? Honnan veszed, hogy en nem veteltem el 2x, 3x vagy 4x?!? Pontosan tudom milyen az, amikor sokszori probalkozas utan vegre osszejon a baba, aztan par het mulva arra kelsz reggel, hogy verzel, engem ne oktass ki!!

Egyebkent is, mi a fene kozod van hozza, hogy en szoptatom-e a gyerekem, vagy nem?! Egy egyszeru kerdest tettem fel, tok mas dologgal kapcsolatban, mi a francnak kell belekeverni olyan dolgokat, amihez senkinek semmi koze?.......

2013. dec. 27. 00:08
 10/34 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

21 hetesen nem feltétlenül van már előtej, sőt lehet hogy nem is lesz és mégis lesz majd tejed.Nem igazán értem a dokidat sem, hogy ebből miért gondolja hogy nem lesz tej. Na mindegy. Ha lesz, megkapják, hogy milyen módon az meg csakis a te dolgod, és igazad van, ez abszolút nem függ össze a kérdéseddel.

Azért szeretik ha nincs műköröm mert a nem látják az igazit, aminek a színe nagyon sok mindenről árulkodik, többek közt oxigénhiány. Én a helyedben a terhesség vége felé leszedeném(mert nem tudod pontosan mikor szülsz). Utána ha úgy érzed nem zavar megint megcsináltathatod. Nekem is van több ismerősöm is akik hasonló méretű körmökkel babáztak és nem okozott semmi gondot, már nagyon megszokták előtte.

2013. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!