Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarmetszes utan vagyok 2...

Csaszarmetszes utan vagyok 2 hettel es tobbszor veres volta szekletem es csak szimplan veres foltokra is figyelmesek lettunk azon a tajekon bugyin keresztul is. Van valakinek barmely tapasztalata vagy tudomasa errol a tortenesrol? .

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs aranyered? Szülés után nagyon gyakori és vérezni is szokott. Kényes téma, de székelés közben nincs fájdalmad? Én majdnem bizonyosan erre tippelnék.
2014. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah és császármetszés után is simán lehet.
2014. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is császárral szültem és szülés után kb. 3 héttel velem is ez történt, viszont nekem székelés közben fájt is. Kb. 3-4 alkalom után elmúlt ( már pont mire bevetettem volna az aranyér elleni kenőcsöt a Reparont. ) Egyébként ha nem érzel kívül semmit attól lehet belső aranyered, akkor is ha nem fáj.
2014. jan. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!