Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi okozza a sok hüvely valladé...

Vivike22 kérdése:

Mi okozza a sok hüvely valladék vagy a szülés?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok 2.5 éve született meg a kislányom császármetszéssel 23 óra vajúdás után. Vajúdás alatt másfél újnyira tágultam ki. A kérdésem az lenne ez esetbe, hogy császárral szültem a hüvely ugyan úgy sokat tágul? Úgy értem a későbbi szexuális életet megváltoztathatja? A masik kérdésem folyamatosan járok orvoshoz minden gyógyszerrel kezel ugyanis a hüvely hátsó fala bő váladekkal telt ami szintén a szexuális életet teszi rosszá ugyanis nekem kellemetlen, olyan érzést kellt bennem mintha a párom nem is lenne bennem. Nem tudom eldönteni, hogy a sok váladék nedvesség okozza azt hogy a szex nem jó illetve kelti bennem azt a hatást, hogy a párom nincs is bennem vagy a szülés a hosszu vajúdástól kitagulhattam? Lehet 30 évesen buta vagyok ezekhez, de nem ertem es anno gyógyászat se merek erről beszelni mert kellemetlen:( a behatolás se egy kellemes dolog mert mi t ahogy azt az orvosom mondta mikor vizsgálaton voltam a hüvely első szála tul száraz a hátsó viszont bő váladékos ! En az orvoshoz ugy mentem oda folyásom van, de ő azt mondta ez nem az. Ennek ellenére adott kupot kb 1 ebbe járok hozza es semmi valtozas. Tud valaki erre valamit ?

2014. jan. 18. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Tagulasnal a mehszajad tagul, ahuvelyednel nem kellene ilyen szintu problemat erezned, ha csaszarral szultel. A hatso fali valadekozas pedig... nem probaltad az elojatekot jobban elnyujtani es hassal lefele tolteni? Ugy elore folyhatna a szaraz reszre a hatso falon felgyult valadek. Szerintem csak probalj meg nodokival beszelni, o biztosan atlatja.
2014. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!