Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Debrecenben a Kenézyben...

Aki Debrecenben a Kenézyben Dr. Osváth Péternél szült! Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Vagy inkább szülésznőt érdemes fogadni?
2009. dec. 3. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem O.P-nél, de a Kenézyben szültem fogadott orvosnál, szülésznőt nem fogadtam, de nagyon kedves, segítőkész volt így is. Sztm érdemesebb orvost fogadni, ha mindkettőt fogadsz, sztm előtte konzultálj az orvosoddal, hgoy ő kit ajánl, kivel szeret együtt dolgozni.


Gulyás Erika volt a szülésznő neve, még így is, hogy nem volt fogadott, nagyon-nagyon rendes volt velem, én csak ajánlani tudom.

2009. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Gulyás Erikát én is csak ajánlani tudom, nekem volt fogadott orvosom, de a szülésznő csinált mindent, reggel 8-tól du. 4-ig velem volt, borzasztóan kedves és aranyos volt. Őt nagyon ajánlom. Én Szikszai doktornál szültem, hát őt nem igazán tudom ajánlani. Könnyű szülést neked.
2009. dec. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy túl vagy-e már szülésen Osváth doktor úrnál, de ha igen, megírnád végül hogy zajlott? Én is hozzá járok és kíváncsi vagyok. Köszönöm!
2010. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Engem is érdekelne, milyen doki dr. Osváth Péter...

Van valakinek bármilyen tapasztalata?

Én szakrendelésen találkoztam vele először, aztán más okból is hozzá mentem vissza, mivel első alkalommal olyan szimpatikus volt.

Nekem nagyon kedves, odafigyelő orvosnak tűnik, de semmit mást nem tudok róla.

A közeljövőben úgy néz ki, szükségem lesz egy kisebb műtétre, ezért érdeklődök ennyire.

Ha egy mód van rá, maradnék nála, de jó lenne valami megerősítés is. :)

Azt hiszem, kicsit nyugodtabban állnék a dologhoz.

Légyszi írjon, aki volt már nála.

Előre is köszi.

2010. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom,segítek-e valakinek,de én nála szültem.Ő volt az ügyeletes,nem volt fogadva,mégis minden nap benézett hozzám,nagyon kedves és rendes volt,ezért adtam neki varrat szedésnél borítékot.A következő babámnál biztos,hogy megfogadnám.
2012. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja,egyébként szülésznőt fogadtam,szerintem azt érdemesebb,így a 2 ágyas külön fürdős babás szobát kaptam.
2012. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!