Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák ti hogy emlékeztek...

Anyukák ti hogy emlékeztek vissza a placenta megszülésére?

Figyelt kérdés
Nekem szörnyű volt mind a 3x, ahogy levált.
2014. jan. 29. 21:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

egy szülésem volt eddig, ami gyors lefolyású volt. én semmit nem éreztem a placenta "megszüléséből", csak mondta az orvos, hogy most ez következik, és hopp, már meg is volt. én a látványát nem tudom elfelejteni, elég csúnyácskának tartottam.

nem is tudtam, hogy fájdalmas is lehet! jó tudni, mert tervezzük a kistesót.

leírnád picit részletesebben, neked milyen volt? hogy kell érteni, hogy szörnyű?

2014. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

En sehogy. Annyira hosszu es faraszto volt maga szules, foleg a kitolas, hogy a mehlepeny semmit sem osztott-szorzott, nem is emlekszem ra. Csak arra, hogy mondta a doki, hogy milyen nagyon jo allapotban volt (tulhordtam + terhessegi diabeteszem is volt, gondolom ezert emelte ki). Talan meg is mutatta, de tenyleg kisse kodosek mar azok az emlekek, annyira koki voltam addigra.

Neked mi volt olyan szornyu benne?

2014. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én úgy örültem, hogy 2 nap után kibújt a fiam, hogy totál megfeletkeztem a méhlepényről. Szólt a szülésznő, hogy kéne még nyomni párat, mondtam, hogy kizárt. Persze muszáj volt, és jó nagy megkönnyebbülés. Nem fájt egyáltalán, csak a motiváció volt minimális a babához képest. :)
2014. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én megnéztem. Nem fájt, hanem éreztem ahogy leválik a méhfalról, és éreztem hogy egyre jobban folyik a vér. Rosz élmény volt. Ráadásul a 3 szülésből 2 kitépték belőlem :(
2014. jan. 29. 21:32
 5/22 anonim ***** válasza:
2x szültem,mindkettőre emlékszem,de nem volt olyan negatív élmény,max kellemetlen.A doki kicsit megnyomkodta a hasam,enyhén húzta a köldökzsinórt és már kint is volt.
2014. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én csak azt éreztem ahogy kicsúszik belőlem, a szülésznő lassan kihúzta. Nem fájt.
2014. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem éreztem fájdalmat mert epiduralt kapram. Miután megszültem lányom 5 percre rá kellett nyomnom néhányat és kijött. Kértem hagy nézzem meg, kezembe is foghattam. Csodás volt a gondolat hogy ez a szerv tartotta életben a lányom bennem!
2014. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem mondták hogy nyomjak még egyet,én nyomtam de csak gyengén és ki is csúszott.Én abszolút nem éreztem belőle semmit.
2014. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem mindháromnál olyan volt, mintha még egy gyereket kinyomnék. Nagyon fájt.
2014. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én konkrétan a megszülésére nem emlékszem, egy nyomás volt, és kint volt, de utána ami történt arra már igen. A szülésznő állt a "kijáratnál", és olyan lendülettel jött a méhlepény, hogy nem tudta elkapni, vagy nem tudom mit csinált vele, de az kicsúszott a kezéből és felugrott a hasamra. Csupa vér lett minden, én meg csak néztem, azt se tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek.
2014. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!